Wpis z mikrobloga

nasze decyzje i wiedza o grze mają realny wpływ na rng. Więc jest tu element skilla.


@paincreator: napisałem, endgame - a ten poelga na bieganiu andariel -> mefisto -> diablo -> baal z przerwami na klucze na ubery xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rabusek: ja bym nawet nie miał nic przeciwko gdyby nie fakt że najlepsze itemy mogą wypaść może w 5 lokacjach na krzyż, że już nie wspomnę o mobach niewrażliwych na żywioły i 33 różnych runach jakby nie wystarczyło np 10 żeby stworzyć kombinacje dla każdego słowa runicznego
@Rabusek bo ja wiem, sorca latająca po tych spotach nigdy nie wydropi tyle co pitzerker, czy pindlejava. Po klucze latasz asska więc już na samym wyborze co i czym jest realny wpływ no to jak się skończy loot table. A zostaje kwestia wyborów również itemizacji, startu nowego ladera itd itp.
napisałem, endgame - a ten poelga na bieganiu andariel -> mefisto -> diablo -> baal z przerwami na klucze na ubery xD


@Rabusek: trochę mówisz ludziom jak mają grać xD dla każdego engame może wyglądać różnie, na pewno nie musi być kropka w kropkę jak to napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

np ja na diablo przez wszystkie swoje lata gry w d2 latałem tylko w ramach diarunów
-PPP- - > napisałem, endgame - a ten poelga na bieganiu andariel -> mefisto -> diablo...
@Rabusek: to nie to samo, uber tristram to dla ciebie ten sam pies co jakiś mefisto run? Please

Albo uber diablo to wg Cb to samo co latanie na Andariel? xDD

i nie chodzi mi o siłę bossa - przecież sposób dostania się tam też jest zupełnie inny ORAZ nie ma praktycznie szukania drogi - np zamiast szukania drogi do kolejnej mapy, szukasz serwera z odpowiednim adresem IP
to nie to samo, uber tristram to dla ciebie ten sam pies co jakiś mefisto run? Please


@-PPP-: nieee, nie to samo - ale to też zabawa w maszyne slotową - wchodzisz, zabijasz, liczysz na dobry drop

jeszcze przypominam o PvP - dla wielu ludzi endgame to może być właśnie PvP


@-PPP-: to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale powiedzmy sobie szczerze, większość farmi a nie
nieee, nie to samo - ale to też zabawa w maszyne slotową - wchodzisz, zabijasz, liczysz na dobry drop


@Rabusek: no to w ten sposób patrząc to dosłownie każdy rpg podpada pod powyższe xd