Wpis z mikrobloga

Przyczyną jest to że ma od 2 miesięcy konsolę i wkręciła się mocno into manga, cosplay i całe dnie siedzi na grupkach tematycznych albo przegląda oferty na kupno figurek albo strojów


@369zszywek: cóż, ja sam orłem nie byłem ale uczyłem się głównie tego co lubiałem a resztę na tyle żeby zdać z sensem. Ostatecznie nawet nienajgorszą średnią wyciągnąłem. Ale może warto z nią pogadać że na animu zawsze znajdzie czas a
wkręciła się mocno into manga, cosplay


@369zszywek: jeśli się przebiera na pewno gdzieś wrzuca swoje zdjęcia i banda dzieciaków wali do niej konia XDDD radzę bardziej się przyjrzeć tej sytuacji na pewno dostała takiego kopa dopaminowo atencyjnego od spermiarzy, że pochłania jej to cały czas a jest w tym wieku że płcią przeciwną jak najbardziej się interesuje on i jej koledzy interesują się nią.
@369zszywek: Możesz jej powiedzieć, ze od jutra może spać pod mostem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak całkiem serio to zabieranie konsoli to średni pomysł. W moim przypadku coś tam pomagało, ale kończyło się kombinowaniem włączania sobie kompa/konsoli kiedy była w pracy. Pogadaj z nią, zachęć do tej nauki, bo same grożenie nic nie da
@369zszywek: upweniałem się bo znam takich co najpierw szukają w internetach a dopiero kombinują na miejscu. Tu widze jest odwrotnie. Tak że już chyba nic nie wykombinuję. Chociaż jest szansa że do matury się ogarnie
@369zszywek: jaką ona ma edukację w podstawówce? jakieś ogólne #!$%@? z którego nic nie zapamięta w przyszłości i i tak będą wszystko powtarzać w nowej szkole przez pierwszy miesiąc czy dwa
a jak pozabierasz jej graty to zrobisz sobie z niej wroga i ona tak cię będzie traktowała, takie metody to można było uprawiać w latach 90. jak człowiek jeszcze nie chciał pasa zdejmować z wieszaka
a jak już koniecznie chcesz