Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VintageMan: @Kruchevski: Ci w nieporęcie mają ceny z dupy. W filmikach na YT opowiadają co to w aucie nie zrobili i tak dalej, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Wiem że mają ceny wyższe niż rynkowe o kilkanaście do kilkudziesięciu procent wyższe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unik4t: Może i tak, nie mówię żeby op kupił u nich samochód , mówię że robią takie rzeczy i może mu podpowiedzą co z czym się je. Szanse niewielkie ale nie zaszkodzi zadzwonić.
@Kruchevski: Siema, ja importowałem swoją S60 ze Szwecji dwa lata temu z pomocą jednego człowieka, którego znalazłem na FB. Ogólnie licz się z tym, że koszta całości wyjdą większe niż ceny ogłoszeń w Polsce. Najpierw znalazłem na blocket.se i bytbil.se kilka egzemplarzy, które wydawały się być godne uwagi, ale po weryfikacji były słabe i rdzewiały - w jednym z ogłoszeń była S60 w 2.5T, która wyglądała na igiełkę, okazała się być
@Kruchevski: Mam V50 z 2011 ze Szwecji. Z góry i od spodu wygląda w miarę podobnie jak równolatki, ale tylne wahacze wymiany tulei (liczba mnoga) nie wytrzymały. Były na tyle pognite, że obecnie mam wszystkie nowe. Z przodu o dziwo git jest pod tym względem.

Co do cen, realności przebiegów, historii samochodów nic ciekawego nie mam do powiedzenia ponad to co można wyczytać. Powinno być drożej, ale łatwiej ze sprawdzeniem historii.