Wpis z mikrobloga

Czytaliście kiedyś biografię jakichś znanych psychopatów i seryjnych morderców? Oglądaliście może o nich filmy?

Ja tak, więc wiem - winna zawsze była Lewica. Ted Bundy? Głaskany po główce przez matkę od małego. Ed Kemper? Matka lewaczka dawała mu robić co chce od maleńkości i nigdy nie powiedziała mu złego słowa. Lewaccy fanatycy którzy wychowali Charlesa Mansona byli słynni ze swojego bezstresowego wychowania i dawania mu wszystkiego pod nos.

Tak moi drodzy rodziły się potwory. W oparach lewicowej poprawności. Gdyby tylko taki mały Tedzio, Edzio czy Czaruś dostali parę wychowawczych klapsów, to społeczeństwo by zyskało. Niestety - zabrakło w ich wychowaniu Boga i Prawicy.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa
Kozajsza - Czytaliście kiedyś biografię jakichś znanych psychopatów i seryjnych morde...

źródło: comment_1633357199wMaIlYXjBitdIxgKK2WV8A.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Kozajsza:

Czytaliście kiedyś biografię jakichś znanych psychopatów i seryjnych morderców? Oglądaliście może o nich filmy? Ja tak, więc wiem - winna zawsze była Lewica.

No nie bardzo. Poczytaj np. o założycielach Baader-Meinhof.

Ale tak, kol. Dendrofag tutaj popłynął w złą stronę.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ale to są sprane łby. Ja jeszcze rozumiem, że mnie nazywają mitycznym LEWAGIEM, bo przecież pluję na k0nfederację, pis i czarną mafię ale tworzyć takie teorie to wyższy poziom prawackiego spier****nia () Wszystkiemu winna LEWIDZA!
  • Odpowiedz
@Kozajsza: taka sama tezę można postawić o prawakach. Np. jeden mąż zamordował żonę w trakcie egzorcyzmów bo podobno była opętana (tam była większa grupa osób, które odstawiała te egzorcyzmy) - była to sprawa z Australii jeśli dobrze kojarzę. Oboje zakręceni na punkcie Boga i kościoła.
Zresztą kolejny dosyć słynny przypadek Annelise Michel - też zagłodzona przez własną, bogobojna rodzinę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: typowy psychokatol. W jego świętych księgach wielokrotnie "Bóg-ojciec" brutalnie karci swoje "ziemskie dzieci" za byle pierdołę i potem taki psychokatol przenosi to na swoje dzieci. Bo skoro tak robi wszechpotezny i wszechmilosierny Bóg, to i on tak może.

Oczywiście psychokatol nigdy nie jest w stanie połączyć prostych kropek, więc za ewentualną porażkę rodzicielską będzie obwiniał: lewaków, żydów, feministki etc. Ale na pewno winna nie jest przewspaniała religia katolicka.
  • Odpowiedz
@Frasad: Nie jest księdzem. Jest robolem, który wyjechał do lewackiej Anglii zarabiać na życie. Jest do tego turbo katolem, który nawet na wykopie musi się dzielić swoim rozmodleniem. Nie wiem jak on łączy swoje poglądy z wyprowadzka do lewackiego raju.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Anneliese michel- o Boże, to jest tak przerażajace co z ta dziewczyna zrobili ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak nie znasz to polecam Justynę Mazur i lupę sceptyka, świetnie to przedstawiają. A o tej pierwszej historii napiszesz coś więcej? Chociaż nazwisko? :)

A do prawicowych zbrodni mrożących krew w żyłach dodałabym Rodzine Turpin, stanowo ma o tym długi film, tam patologia z pokolenia na pokolenie przechodziła.
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
Pozdrawiam i potwierdzam: kary fizyczne, stosowane jako ostateczność i z umiarem są skuteczną metodą wychowawczą.

Mam też wrażenie, że niektórzy rodzice komentujących w tym wątku, o tym nie wiedzą, niestety.

Jednocześnie jestem przekonany, że jeszcze nie jest dla was za późno na odpowiednie wychowanie, dzięki czemu, gdy już będziecie dorośli, to może będą z was jeszcze porządni ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Nie każdy zna biografie słynnych morderców i może nie uznać tego za ironię, także mógłbyś uzupełnić swój wpis o fakty o wychowaniu tych ludzi.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: najbardziej u niego i ekipy pozostałych konfiarzy rozwala fakt, że mieszkają w lewackim UK, gdzie można usuwać ciążę, pedały się żenią i dzieci adoptują, nie wspominając o ciapatych na ulicach. ale jakimś cudem wciąż tam tkwią na zmywaku zamiast wrócić do Wielkiej Polski xD
  • Odpowiedz
@dendrofag:

Pozdrawiam i potwierdzam: kary fizyczne, stosowane jako ostateczność i z umiarem są skuteczną metodą wychowawczą.

Mam też wrażenie, że niektórzy rodzice komentujących w tym wątku, o tym nie wiedzą, niestety.


Mam nadzieję, że nie masz dzieci i dzielisz się tymi teoriami z każdą potencjalną partnerką PRZED seksem, żeby mogła świadomie nie skorzystać z możliwości zajścia w ciąże z typem, który zamierza zostać przemocowym ojcem i uważa to za powód do
  • Odpowiedz