Wpis z mikrobloga

@UrkuBurku o kurde, nie wiedziałam że w mayce można takie poduszki robić :D a co do pytania to jak się coś w Mayi zesrało to daje czyszczenie historii ( choć tu nie wiem czy można bo to chyba ma animacje?) Albo przereimportuj mesha. Aż sama sobie moze dziś zrobię taka poduchę. Dam znać czy mi się udało :) Ogólnie kocham ten soft za bugi (°°
@yngvildr: Pewnie poducha to podstawa! Mówiąc o historii masz na myśli delete by type?
Ja dopiero raczkuje, jak przeinformować mesh? Sprawdzę już jutro czy mi pressure nie ucieka bo dziś mam już dosyć bo wywaliło mi fatal error jak robiłem ślicznego donuta a nie zapisywałem na bieżąco (,)
@UrkuBurku ludzie dzielą się na tych co robią backupy i tych co dopiero zaczną robić ( ͡º ͜ʖ͡º) No widzisz, poducha to podstawa a ja się dziś dowiedziałam, że tak można a już kilka lat w Mayi pracuje XD Jeśli chodzi o reimport to chodziło mi o to że czasem pomaga export mesha, następnie import tego mesha do nowej sceny. Czasem pomaga. W skrajnych sytuacjach kiedy program
@yngvildr: Mam nauczkę, przynajmniej utrwale sobie te wszystkie sztuczki ( ͡ ͜ʖ ͡) jutro spróbuje tak jak mówisz. A z nowa sceną już próbowałem, resetowałem też wszystkie ustawienia. Sam film oglądałem chyba 20 razy i na 99.9% robię wszystko poprawnie ()