Wpis z mikrobloga

I tyle w temacie o meneluTV. menel ledwo zipie. On z reklam miesiecznie ma max 60-£100 (czyli niecale 500zl). Ta najnizsza kwote trzeba zrobic x1.5-max x2 to srednia zarobkow meneli w PL. Na wczorajszym lajcie zarobil okolo 50-70zl bo reszta to fejki (osobiscie zmusilem sie do obejrzenia tego gówna aby policzyc). Wiec 500zl+ 8 lajtow po 50zl srednio daje nam okolo 1000zł miesiecznie. Social blade nie klamie no i odobiscie piliczylem fejki. Wiec rozwalił jutup, faktycznie, ale śmiechem. Mozna smialo powiedziec ze jest juz na utrzymaniu Iwonki. Jak sprawdzicie Mlecznego albo W z Bombasu to te kanaly generuja dobra kase.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz raff777 - I tyle w temacie o meneluTV. menel ledwo zipie. On z reklam miesiecznie ma ...
źródło: comment_1633333488TQsx2gqNXAPLpWesdaNgqA.jpg
  • 12
@raff777: menel jaki jest jest każdy widzi. No może oprócz tych co zasysają psychotropy i się tym chwalą. Natomiast te wyliczenia są z dupy, podobnie jak stwierdzenie, że x donejtów to fejki z tego powodu, że nie ma cienia dowodu. Chyba, że dla kogoś dowodem jest wstawienie brak czy obecność spacji przy przecibku. Są głupi ludzie i jest ich sporo więc może ktoś się nabiera. Oczywiście fakt, ze co tydzień pojawia
@kuba6700: najlepszym dowodem jest to że menel sam powiedział że kanał jedzie na oparach a do tego jak pojedzie gdzieś w "podróż" dlaczego zachowuje sie jak bezdomny spiąc w samochodzie czy zajadając się najtańszymi zapiekankami od Danki? Gdzie sa te tysiące które rzekomo zbiera na lajwie? Chłop przy takich zarobkach powinien juz zacząc budować dom a nie mieszkac w swoim samochodzie
@ryba9: Ja wiem, że on jest na wpół bezdomny, mówię że liczenie na podstawie tych estimated earnings jest z dupy, podobnie jak szacowanie ile donejtów jest fejkami. Te największe typu gustawy kowalscy i inne banany pewnie są, właśnie ze względu na to jak i gdzie żyje, ale takie adriany z żychlina mogą być legitne. Z drugiej strony w dupie to mam, mam ważniejsze sprawy niż to ile wyżebrze miesięcznie typ z