Wpis z mikrobloga

to nigdy czegoś gorszego i bardziej sztucznego nie jadłem


@Bin_Laden: jakiś konkretny smak?

Bo fakt, są dość specyficzne, w końcu to lody, które wyszły z ciekłego azotu. Mnie się bardzo podoba właśnie ich faktura i konsystencja, ale ja jestem z tych osób, co wolą ciasto, które jest zakalcem niż puszyste. ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzulw: cytrynowe z czymś tam i jeszcze jakieś ale nie pamiętam dokładnie bo było to na początku wakacji a i jedyne co mi utkwiło w pamięci że smakowały parszywie i że wymagały sporo czasu żeby te kulki odmarzły od siebie bo po otwarciu była to jedna zamrożona masa kulek. Kosztowało 8zl za sztukę.
@thoorgal: Mi kojarzy się z sc-fi tpu Asimov czy Dick, gdzie roboty i ogólnie futurystyczne sprzęty sa zrobione zza pomoca ówczesnej technologi.
(do teraz czasem sobie przypominam motyw z książki Ubik- "bomba w kształcie człowieka!")
@Bin_Laden: Dziwne, może coś się z nimi stało w transporcie. Powinny być jak luźny żwirek od razu po otworzeniu. Cytrusowe smaki nigdy nie były moim faworytem w dowolnych lodach, myślę, że warto spróbować kiedyś ponownie, bo to na co trafiłeś, niestety odbiega od standardu. Od siebie polecam bardzo klasyczny śmietankowy z ciasteczkami. ( ͡º ͜ʖ͡º)