Wpis z mikrobloga

Czwarty w karierze i chyba ostatni, bo już mi się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@d1ck: No to jak tylko cztery? Teraz to tylko jeszcze zrobić w elicie rekruta, potem classic, hardcore i ultra ;)

No i próbować być coraz szybszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d1ck:

a ceny pakietów to jakieś nieporozumienie


aż z ciekawości zerknąłem jak to teraz wygląda i faktycznie, jest dużo drożej
pamiętam czasy gdy można było wycisnąć cenę 89zł za rekruta :)

Czwarty w karierze i chyba ostatni


ja po kilkunastu startach sobie odpuściłem - wiem, że dam radę to mi wystarcza, a z imprezy zrobiła się straszna masówka - większość omija co tylko się da byle cyknąć fotkę na profile :/
  • Odpowiedz
  • 2
@karkolomny_dziurkacz: Taaaa. Te ich "nie dam rady". Ja jestem zadowolony, bo w końcu zaliczyłem wszystko łącznie z końcowym multirigiem, na którego do tej pory nie miałem już sił. Trochę szkoda, że nie wykręciłem lepszego czasu, ale w myśl zasady pomagałem na trasie, więc płakać z tego powodu nie będę.
  • Odpowiedz
@d1ck: Tez mam ze 4 lub 5 startów ale odechciewa mi sie jak przypomne sobie jakie zaczely sie robic kolejki do przeszkod na trasie i spacerowicze startujacy z rana, ktorzy zamiast biegac dyskutuja sobie o dupie maryni. Doganianie ekip startujacych we wczesniejszych seriach to standard no ale przeciez trzeba wcisnac jak najwiecej osob zeby zarobic jak najwiecej hajsu. Az dziwne ze co 5 minut juz nie puszczają.
  • Odpowiedz