Wpis z mikrobloga

To co zobaczyłem będąc na urlopie w Cancun przechodzi ludzkie pojęcie. Wcześniejsze urlopy spędzałem w Playa del Carmen i muszę przyznać ze różnica jest ogromna.
Cancun to święty graal Amerykanów. Jeśli myśląc „Amerykanie” kojarzycie wporzo typów rodem z Hollywood to niestety muszę was rozczarować. Większość to ciemna strona medalu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ich zachowanie wola o pomstę.
Są maksymalnie krzykliwi, przesadzeni i irytujący. Ciemne panie to takie tandeciary ze przy nich p0lki to ideały. Murzynki noszą blond peruki które wyglądają jak ze śmietnika, drą japy, udają kopulacje na parasolami plażowych. Sytuacji takich po 4 dniach mogę wymieniać milion. Jedna w restauracji zapytała mnie czy bakłażan to mięso. Wieczorami większość Amerykanów jasnej i ciemnej strony jest prowadzona przez obsługę bo sa w takim stanie upojenia ze nie potrafią chodzic.
Wczoraj widziałem na kolacji idealny przykład feedera, takiej kopy ciasta nie zjadło by 3 facetow a on tym karmił swoją wybrankę.
I to oni zabraniają Meksykanom wjeżdżać do swojego kraju? Raczej patrząc na to co sie dzieje to Meksykanie nie powinni ich wpuszczać. #lewackalogika #bekazlewactwa #usa #meksyk #podroze #podrozujzwykopem #heheszki
  • 33
  • Odpowiedz
Latam regularnie do Dominikany. W tym roku było wyjątkowo dużo czarnych z USA. Większość z nich ubiera się bardzo specyficznie.

Tytułem wstępu dodam - w hotelach w Dominikanie co wieczór jest jakieś show. Przed tym artyści przechadzają się po hotelu i zapraszają gości na pokaz. Ludzie tam są bardzo otwarci, więc za każdym razem staram się nawet chwilkę z nimi pogadać swoim łamanym hiszpańskim. Tego wieczoru był cyrk.

Idę z rodziną wieczorem
  • Odpowiedz
@patqu: Byłeś w RIU Dunamar na Costa Mujeres? Polecam gorąco! Mnie najbardziej uderzył brak bankomatów z pesos w Zona Hotelara. Musiałem dymać kilka km, żeby wypłacić lokalną walutę bo wszędzie tylko $. Amerykanów tam było id groma, ale wcale się nie dziwię. Poznani Jankesi mówili, że bilety można kupić za kilkanaście dolców i lecieć na weekend, lot z takiego Austin to max 2h
  • Odpowiedz
  • 0
@Komanczo91: Akurat w Dunamar nie, byłem w Yucatan, Lupicie i teraz w Caribe. Tutaj bankomat jest w hotelu, wypłaca tylko peso o dziwo w dolarach nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@kubek_lodz: Mocne. Właśnie raczej tez jestem z osób która lubi pogadać z lokalsami jeśli jest okazja. Widząc to jak czarni traktują tych Meksykanów to noz mi się otwiera w kieszeni.
  • Odpowiedz
  • 0
@synkad: Tutaj w miarę z tym jest luz. Nie trzeba testów ani szczepień, maski jedynie w pomieszczeniach, chociaż dużo osób chodzi również na zewnątrz. Nikt raczej nie będzie ci zawracał uwagi bo maja tu gorsze problemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kubek_lodz: Dokładnie tak jest,czasem chce być tolerancyjny ale mi zaraz przechodzi jak widzę takie akcje. A najgorsze jest to,że to nie jest jeden przypadek tylko praktycznie każdy czarny sie tak tutaj zachowuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@depcioo: no tak, tak. A to tylko jedna z sytuacji.

Z ciekawości - ile w ogóle miejsc w tej Europie odwiedziłeś? Bo się nie pochwaliłeś.
  • Odpowiedz