Wpis z mikrobloga

Największy wygrany Fame MMA 11

  • Ferrari 17.6% (62)
  • Mańkowski 1.4% (5)
  • Tańcula 4.0% (14)
  • Krycha 1.1% (4)
  • Popo 6.3% (22)
  • Szeliga 10.2% (36)
  • MiłyPan 2.3% (8)
  • Wieja 2.0% (7)
  • Danny Ferreri 12.2% (43)
  • Zabielski 42.9% (151)

Oddanych głosów: 352

  • 14
  • Odpowiedz
@JD12369: +1 sasha jako debiutant pokazał charakter i umiejętności w stójce(po pary miesiącach treningu) lepsze niż krycha kfc po kilku latach. tylko pytanie czy oglądamy Famemma dla umiejętności czy dla dymów i 2 typów co się weselniakami po okładają. Dla umiejętności i sportowych walk to można oglądnąć UFC.
  • Odpowiedz
@lazdo: oczywiscie ze dla dymów, ale szanujmy się Krycha jest #!$%@? i w tym wypadku byłem za Sashą po prostu. Natomiast walka wieczoru słaba, po prostu. Miało być 15 min okładania się po pysku a z 12 min to grali na wsteku. Norman za duzo nie pokazał, wlasciwie nie pokazał nic, morde ma obitą. Borys natomiast bezpiecznie unikał ciosów tylko czy tego chcemy w FAME MMA? Wolałbym oglądnąć Kasjo vs Parke
  • Odpowiedz
@JD12369: no mam dokładnie takie samo zdanie :) ja myślałem że walka Borysa z Parke skończy się po 7 min że pójda ostre wymianu a tu przez pierwsze 5 min 3 ciosy może oddane. podsumowując gala powinna sie zakończyć na walce Ferrariego co jak co mnie zaskoczył i dobrze mi się to oglądało ;)
  • Odpowiedz
@lazdo: "zawodowiec" Mańkowski przyszedł po kasę i tyle. Byle by bezpiecznie wygrać i wracać do domu. Nie wiem może jestem dziwny ale tak jak mówię wolę oglądać Kasjusza który ma #!$%@? ego ale przynajmniej daje dynamiczne, ciekawe walki niż takie coś
  • Odpowiedz