Wpis z mikrobloga

@sberatel po prostu o cenę końcową, bo teraz wciskają każdemu taryfę z literką k na końcu i jak wcześniej płaciło się podliczając wszystkie koszty ok 70 gr to teraz nagle wychodzi 98. Chciałem po prostu porównać z innymi
@kuba206 bzdury opowiadasz zerknij do cennika wszystko masz jasno czarno na białym nawet możesz porównać z innym. To że dopłacasz za produkt nie oznacza podniesienia ceny kWh, popatrz na fakturę. Chyba że to za skomplikowane dla ciebie.
@sberatel jak widać zbyt skompilowane jest dla ciebie zrozumienie o co mi chodzi. No ale każdy potrzebuje więcej czasu na zrozumienie różnych rzeczy więc wytłumaczę jak krowie na rowie. Wiem, że cena za kWh się nie zmienia.. chodzi mi o to, że operator wciska gówna nieświadomym klientom i z taryfy G11 wciskają G11k z różnymi gównami, co po podsumowaniu całej faktury(wszystkich kosztów) i przeliczeniu ilości zużytych kWh daje ogólna kwotę.
Co mnie
@kuba206 płaczesz, że podpisujesz niekorzystna dla siebie umowę ?
A teraz popatrz zużywasz 100 kWh po 60gr i masz 40 zł opłat abonamentowych twierdzisz, że kWh kosztuje cię 1zł,
A ja też byłem dzbanem i naciągnęli mnie na dodatkowe opłaty handlowe 40zł ale ja zużywam 2000 kwh i co u mnie 1 kWh wg twojego liczenia kosztuje 62 gr. Dlatego twoje pytanie i liczenie jest o kant duży rozbić.