Wpis z mikrobloga

Richard Melville Hall czyli słynny Moby- twórca muzyki elektronicznej z USA jest weganinem. Na szyi wytatuował sobie "Vegan for Life", a na rękach wielki napis "PRAWA ZWIERZĄT". Moby powiedział już wiele lat temu: "Jestem weganinem i obrońcą praw zwierząt przez 28 lat. Cały czas zadaję sobie pytanie: Co najlepszego mogę zrobić, by wesprzeć ruch praw zwierząt?" Jest też założycielem wegańskiej restauracji Little Pine w USA.

#moby #muzyka #elktronika #house #ciekawostki #usa #tatuaze #sztuka #techno #zwierzeta #weganizm #swiat #ameryka #swiat
nowyjesttu - Richard Melville Hall czyli słynny Moby- twórca muzyki elektronicznej z ...

źródło: comment_1633102175kgKRqKOLy0mXUX7o8C5nWD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@nowyjesttu: z jednej strony szanuje (nie za te tauaze ale ogolnie, ze nie je miesa i na knajpe - wiec propaguje diete bezmiesna w jakis tam sposob), bo sam bym rzucil tak na 100% (troche ograniczylem)
ale niech mi ktos nie wmawia, za tak wyglada zdrowy, tryskajacy energia czlowiek....
wiekszosc vegan tak wyglada.
a jak ktorys lepiej, to po prostu #!$%@? za plecami mieso i kreuje sie na wegana :)
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: On przez co innego tak wygląda raczej... Po drugie może nie 100% weganizm, ale wegetarianizm, np. z dodatkiem ryb co jakiś czas jest o wiele zdrowszą dietą dla człowieka niż jedzenie częste mięsa co jest mega niezdrowe, szczególnie tak chemicznego jak teraz.
  • Odpowiedz
On przez co innego tak wygląda raczej... Po drugie może nie 100% weganizm, ale wegetarianizm, np. z dodatkiem ryb co jakiś czas jest o wiele zdrowszą dietą dla człowieka niż jedzenie częste mięsa co jest mega niezdrowe, szczególnie tak chemicznego jak teraz.


@nowyjesttu: Swinie i krowy wlasciwie juz zupelnie wywalilem z diety.
Nieraz ryba i od wielkiego dzwonu kurczak.
  • Odpowiedz