Wpis z mikrobloga

Jaki festyn #!$%@? mnie złapał przy tym odcinku... Uwaga, długie żale będą i SPOJLERY.

1. "Dlaczego Wiki od 1. dnia odseparowuje nową" - to idźcie i do nich dołączcie, a nie kryjecie się po kątach i planujecie, jak ją zmanipulować i przygotowujecie wcześniej tekst wystąpienia.
2. Wiki przed Sarą się broni - "uważaj, bo na mnie najeżdżają, będą ci coś o mnie mówić", a Przemek atakuje - "Wiki jest taka a taka, zaraz będzie cię oplatać jak bluszcz, nie pozbędziesz się jej". Z jakiego powodu on nie pozwala Sarze polubić Wiki? Niechby była najgorszą piczą na świecie, ale dlaczego inni ludzie mają jej nie lubić? Nie lub sobie sam.
3. Mil to miły, racjonalny przerywnik w tym szicie. Widać, że przebił się przez barierę rozwojową 7-latków i umie postawić się w sytuacji drugiego człowieka.
4. W jaki sposób Wiki traktuje Miłosza jak śmiecia? Jeden raz zachowała się jak idiotka i go przeprosiła, o co jeszcze się ten smród ciągnie?
5. Pytanie do Sary "Kiedy mogłaś podejść do innych dziewczyn"- a dlaczego one nie podchodzą do niej?
6. Jaki coorva keczup po frytkach - uderzyła cię, przespała się z innym, odbiła komuś miłość życia? Wtf co za dzieci... Ona się chciała pogodzić MIMO że po niej jechali od samego początku i ją oszukiwali - ale nie. To takie masz Przemku zasady i takie to twoje słynne wychowanie, że odtrącasz rękę wyciągniętą na zgodę, mimo że jesteś winowajcą?
7. Jaka Oha jest na maksa zmanierowana i bezczelna. Szkoda, że nie było pokazane, dlaczego "zalazła jej za skórę Wika". Bo cię poprosiła, żebyś się przesiadła?
8. Przykro mi, że Miłosz uważa, że jest najbardziej fałszywy, bo nawet nie wie, jaki tam jest poziom spyerdolenia za jego plecami.
9. Sądząc po zajawce kolejnego odcinka Natka, tak jak myślałam, nie jest zepsuta, tylko gra pod siebie. Jeszcze będą z niej ludzie.

#hotelparadise
  • 3
@rogata5000: apropos Miłosza. Nie rozumiem zupełnie jednej rzeczy. A mianowicie, ma pociąg do Wiktorii, ewidentnie się zauroczył, a jednocześnie nie widzi nic złego w tym że reszta traktuje ją jak śmiecia. Masz swoją parę to wstaw się za nią, a nie pier olisz że chciałbyś aby się dogadały. Grasz maślaku na dwa fronty i próbujesz być lubiany przez wszystkich zamiast pokazać jaja i stanąć w jej obronie. Co z ciebie za
@rogata5000: a Oha nie ma pretensji do Wiki o to, ze jak weszla i chyba stworzyła pare z Miłoszem to Wiki była niemiła dla niej i zła że rozbija jej parę? Potem Oha ją 100 razy przebiła w zachowaniu, ale w momencie jak weszła to nie została fajnie przywitana