Wpis z mikrobloga

Dzisiaj była rozprawa rozwodowa moich rodziców. Ojciec, parę dni po wypuszczeniu z dołka, przyszedł do nas(z moją ciocią), mówiąc, że da matce rozwód na pierwszej rozprawie i nie będzie robił żadnych problemów, jeśli tylko wycofamy zarzuty o p-----c w rodzinie (cała rozmowa była oczywiście nagrywana ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jak debilki, wycofałyśmy zarzuty, a ten s------l przyszedł dziś z adwokatem i wyparł się wszystkiego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tego, że był przemocowcem (kartotekę o psychiatry mam tak grubą, że zastanawiam się, czy uda jej się to wydrukować przed następną rozprawą), że tak naprawdę c---a pracował ((rok w rok, od grudnia do kwietnia pierdział w kanapę, bo firma w której pracuje nie miała zleceń etc.. Jeszcze twierdzi, że nie będzie płacił alimentów, bo jesteśmy z siostrą dorosłe (ja lvl 23, ona lvl 18, obie się uczymy.) Wznów chaotyczny wpis, ale telepie mną z nerwów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#depresja #niewiemjaktootagowac #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FrauWolf: kiedy się nauczycie nie iść na żadne ustępstwa? Typ zrobi wszystko by wam d-----ć. Już kolejny wpis jaki widzę i się gotuję bo czytam o konflikcie w którym z jednej strony jest jakiś wredny c--j a z drugiej kompletna nieporadność,naiwność i głupota na poziomie dziecka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrauWolf: z doświadczenia poradzę Ci tak: nigdy nie ufaj psychopacie i dwa: skoro już jesteście pelnioletnie to na pewno poradzicie sobie bez alimentów, a ile spokoju będzie bez walki o nie..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ilawa: plus jeśli on nie będzie chciał alimentów to i ty masz większą szansę, że na jego starość od nie będzie miał podstaw do zażądania ich od ciebie
  • Odpowiedz