Wpis z mikrobloga

@Killson Na wschodzie (lubelskie)zlecają. Nawet nie trzeba być chorym. Koleżanka, która jest z Włodawy dostała skierowanie razem z mężem, bo poszła z przeziębionym dzieckiem do lekarza. Oboje zaszczepieni
  • Odpowiedz
@taktoto: dlatego napisałem "wszystkim" ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem, że zlecają, ale ograniczają się jak mogą i wiem to z pierwszej ręki
@kubelek_klasik: w dupie mam tego wirusa, który nic mi nie zrobił przez 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Killson Może, piszę jak jest u nas. Teściowa (Lublin) zaszczepiona i dostała skierowanie, bo powiedziała, że bolą ją zatoki (ma ten problem od lat i lekarz o tym wiedział)
  • Odpowiedz
Spoko co to za problem raportować tak zachorowania żeby wyglądało że wschód leży i to dowód że trzeba się szczepić, nic tej władzy już nie wierze, skala manipulacji i kłamstw w tym kraju w------a już komunę w kosmos (i tak jestem zaszczepiony ale kolejnych dawek już nie wezmę bo myślałem że zajdę po J&J)
  • Odpowiedz
@taktoto: o to masz porównanie jakieś na żywo szczepy vs nieszczepy, kto gorzej przechodził? chociaż to pytanie trochę bez sensu, bo zgaduje, że różne grupy wiekowe
  • Odpowiedz
@Voorhees_: no, przez takich troglodytów co się nie zaszczepili xdddd inna sprawa że u mnie (Warszawa) w sklepach, restauracjach, komunikacji miejskiej połowa ludzi już chodzi bez masek i nie mają z tego żadnych konsekwencji xd
  • Odpowiedz