Wpis z mikrobloga

Krakowie przybywam ()! To będzie wspaniały weekend. Macie jakieś propozycje na kulturalną rozrywkę, teatr czy koncert albo z chęcią też wystawę w piątek i w sobotę? Może ktoś coś wie i byłby tak miły żeby coś polecić?

Dowiedziałam sie już że dobrze zjem w Chimerze i na Kazimierzu, Wy gdzie jadacie będąc blisko Starego Miasta? Dobrze i tanio (do 40zł) nie musi być fuul żarcia na talerzu ale ohydy nie zniosę. Do tej pory jadłam w gruzińskiej na Kazimierzu i maoburgery na Mikołajskiej, poszłabym gdzie indziej dla odmiany.
Słyszałam też o knajpie na szkole muzycznej z widokiem na Kraków i dobrą pizzą, nie wiem czy to prawda i czy warto tam iść.
Jako że mnie nie będzie w weekend na wykopie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) wklejam dla obserwujących mój tag #arinkaofood dla odmiany danie gotowe w 10 minut - makaron z kurczakiem, co by nie tracić czasu nad garami i wyjść na pole bo to ostatnie, jeszcze dość długie dni ze słońcem i ostatnimi powiewami lata ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#krakow #kultura #jedzenie
arinkao - Krakowie przybywam (。◕‿‿◕。)! To będzie wspaniały weekend. Macie jakieś prop...

źródło: comment_16330328581WtuDZPZ9tSiGFJs0AlhMb.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arinkao: Do knajpy na dachu szkoły muzycznej idź na najwyżej na lemoniadę i jakieś ciastko, jedzenie tam jest paskudne. Za to widoki wyborne, więc polecam wstąpić.

Chimera ma swój niepowtarzalny klimat i jedzenie, ale tak samo - jeśli szukasz kulinarnych wrażeń, to jest raczej meh.

Niedaleko Rynku z optymalnych cenowo miejsc najbardziej polecam Ka Vegan (w tym budżecie zjesz tam super
  • Odpowiedz
@szwelx: Kasza jest u mnie w Zakopanem, znam i lubię a widelce to kuchnia jaką sama dobrze potrafię i jem na co dzień wiec raczej tam sie nie wybiorę.
  • Odpowiedz