Wpis z mikrobloga

Szczerze co to kurna było? Wilk z Krakowa robi cały czas jakieś personalne dojazdy, żeby udowadniać swoje zdanie. Za bardzo stara się kreować na dawnego Kubę wojewódzkiego z takich talent show. Zjeby na Bartka za to, że był mniej aktywny, a marcelina dostaje oklaski za niewiadomo co. Stworzyli wobec niej przypadek zachwytu nad tym, że dziecko nie sra już pod siebie i jest super atmosfera w domu. W jej przypadku wejście na level wyżej to za mało. Ona tworzy bardzo nienaturalny feeling i nie chce się jej oglądać. Tom w "strefie spadkowej" to dla mnie nieporozumienie, bo dobrze się go ogląda. Dajecie jakieś rady, gadacie #!$%@?, a potem wchodzi friz i robi na odwrót XD Podczas zakończenia caly czas źle odmieniał, nie wiedział co powiedzieć, nie umiał odnaleźć się w sytuacji. Odtworzył osobiście wszystkie zarzuty wobec uczestników. Dramat
Rezi klasa jako jedyny
#friz
  • 2
Zjeby na Bartka za to, że był mniej aktywny,


@natanyaach: Remek fajnie Bartka podsumował, nie pokazał nic po za tym że jest gościem który potrafi rzucić parę śmiesznych uwag. Ogólnie szokuje mnie jak nie wiele wystarczy by w ludziach, w zbudzić bez krytyczną sympatie.

"Wszyscy chcą Cie wyrzucić", "kibicuje Ci" czytaj "bawi mnie jak 'walczysz' będąc na straconej pozycji", jest dalekie od bicia oklasków.