Wpis z mikrobloga

... Akurat miałem na dysku xD Screenshot ze stycznia.

Tak przy okazji tej ostatniej afery z feministyczną patoinfluencerką Martyną Kaczmarek, która broniła swojego kolegę adwokata po tym jak ten wracając z jej wesela, pędząc jak #!$%@? na drodze zabił dwie starsze kobiety i bez jakiejkolwiek skruchy zwalał winę na samochód którym one jechały oraz zaraz po zdarzeniu pstrykał sobie jak gdyby nic słeet focie na insta...

Martynka może śmiało konkurować z #majastasko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazfeministek #adwokat #afera #bekazlewactwa #patologia #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #p0lka
AntyBohater - ... Akurat miałem na dysku xD Screenshot ze stycznia.

Tak przy okazj...

źródło: comment_1633019832m6ntWcF2NQbFahIb5xq2ZH.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@AntyBohater: bo te żarty nie są śmieszne.

Wiesz skąd się wzięło to, że kobiety brak ochoty na seks tłumaczą bólem głowy?
Bo polskie kołtuństwo nie rozumiało, że gdy kobieta mówi nie to znaczy nie. Wynika to z konserwatywnego przekonania że kobieta jest własnością mężczyzny i ten może ją mieć kiedy tylko chce a ona nie ma nic do gadania.
  • Odpowiedz
Wynika to z konserwatywnego przekonania że kobieta jest własnością mężczyzny i ten może ją mieć kiedy tylko chce a ona nie ma nic do gadania.


@PrzeKomentator: jest to nie logiczne. Jeśli może ją mieć bez gadania. To gadanie o bólu głowy nie ma znaczenia bo może ją mieć bez gadania.
Lewactwo i ich logika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyrazem wolności kobiet jest kupczenie dupą aby dostać swoje
  • Odpowiedz
Tak przy okazji tej ostatniej afery z feministyczną patoinfluencerką Martyną Kaczmarek, która broniła swojego kolegę adwokata po tym jak ten wracając z jej wesela, pędząc jak #!$%@? na drodze zabił dwie starsze kobiety i bez jakiejkolwiek skruchy zwalał winę na samochód którym one jechały oraz zaraz po zdarzeniu pstrykał sobie jak gdyby nic słeet focie na insta...


@AntyBohater: Ona nigdy nie zwalała winę na stary samochód. Powiedziała na początku, że "jej
  • Odpowiedz
@inZagi: Tak jak pisałem wyżej. Na samochód bezpośrednio zwalał jej kolega zaproszony na wesele, nasterydowany adwokacina który lubuje się w #!$%@? ponad 200 km/h i robieniu sobie w trakcie zdjęć na ista. Ona za główny problem widziała w wieku samochodu, a nie patologicznym zachowaniu za kierownicą jej znajomego. I w ogóle że post factum się odcina xD Jak każda influencereczka która wywoła aferę i potem aby ugasić gównoburzę łka zza klawiatury,
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Nie chodzi mi o bronienie, tylko o przedstawianie faktów, a nie pasującej wersji historii. I nie zwalam, tylko pokazuję problem. Doskonale wiem jak to jest, bo lata temu też taki byłem ;)
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Nie, byłem takim, co się podłączał pod falę hejtu tego co było akurat popularne, jak np. wegetarianizm. Teraz na szczęście jak już ktoś tu krytykuję to pojawiają się ludzie, którzy kontr-hejtują że co to ma do rzeczy co kto je i jak to niby innym przeszkadza
  • Odpowiedz