Wpis z mikrobloga

... Akurat miałem na dysku xD Screenshot ze stycznia.

Tak przy okazji tej ostatniej afery z feministyczną patoinfluencerką Martyną Kaczmarek, która broniła swojego kolegę adwokata po tym jak ten wracając z jej wesela, pędząc jak #!$%@? na drodze zabił dwie starsze kobiety i bez jakiejkolwiek skruchy zwalał winę na samochód którym one jechały oraz zaraz po zdarzeniu pstrykał sobie jak gdyby nic słeet focie na insta...

Martynka może śmiało konkurować z #majastasko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazfeministek #adwokat #afera #bekazlewactwa #patologia #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #p0lka
AntyBohater - ... Akurat miałem na dysku xD Screenshot ze stycznia.

Tak przy okazj...

źródło: comment_1633019832m6ntWcF2NQbFahIb5xq2ZH.jpg

Pobierz
  • 25
Wynika to z konserwatywnego przekonania że kobieta jest własnością mężczyzny i ten może ją mieć kiedy tylko chce a ona nie ma nic do gadania.


@PrzeKomentator: jest to nie logiczne. Jeśli może ją mieć bez gadania. To gadanie o bólu głowy nie ma znaczenia bo może ją mieć bez gadania.
Lewactwo i ich logika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyrazem wolności kobiet jest kupczenie dupą aby dostać swoje
Tak przy okazji tej ostatniej afery z feministyczną patoinfluencerką Martyną Kaczmarek, która broniła swojego kolegę adwokata po tym jak ten wracając z jej wesela, pędząc jak #!$%@? na drodze zabił dwie starsze kobiety i bez jakiejkolwiek skruchy zwalał winę na samochód którym one jechały oraz zaraz po zdarzeniu pstrykał sobie jak gdyby nic słeet focie na insta...


@AntyBohater: Ona nigdy nie zwalała winę na stary samochód. Powiedziała na początku, że "jej
@inZagi: Tak jak pisałem wyżej. Na samochód bezpośrednio zwalał jej kolega zaproszony na wesele, nasterydowany adwokacina który lubuje się w #!$%@? ponad 200 km/h i robieniu sobie w trakcie zdjęć na ista. Ona za główny problem widziała w wieku samochodu, a nie patologicznym zachowaniu za kierownicą jej znajomego. I w ogóle że post factum się odcina xD Jak każda influencereczka która wywoła aferę i potem aby ugasić gównoburzę łka zza klawiatury,