Wpis z mikrobloga

Czy do 35000zł można znaleźć nowocześnie/sportowo wyglądające auto wyłącznie na autostrady? Pieniądze na eksploatacje są, ale nie chciałbym dawać więcej za auto niż max 40 000zł razem z ubezpieczeniem i wymianą oleju,filtrów po zakupie. #audi ? #bmw? A może jest to już budżet na coś z #copart #usa?
Rozum mówi C5/Mondeo w dieslu, ale jest coś może jeszcze ładniejszego i komfortowego(a jednocześnie mniej rozsądkowego)? xD Wypatrzyłem #lexus IS 250, ale może macie coś jeszcze?
#motoryzacja #samochody
  • 17
  • Odpowiedz
@Napoleon_przegrywarte69: o cholera, oba mietki kapitalnie wyglądają. Do 35000 to raczej bezpieczniej W204, bo CLS od 30000 się zaczynają dopiero.

@dlomlo: beta to beta, 35000 to już przedostatnia strona wyszukiwania, także też spojrzę na nią.

@misiekmr: o cholera, tego się nie znałem, fajna jest! Jakby pozdejmować logo renault
  • Odpowiedz
@antarhei: patrz na prędkość przy 3tys.obr/min dla benzyny i 2,5 przy dieslu - 150km/h to jest minimum, najlepiej, żeby leciało więcej przy takich obrotach ( ͡° ͜ʖ ͡°) to się liczy w trasie
  • Odpowiedz
@antarhei: Mercedes W204 albo BMW E92. Imo nie ma lepszej opcji, chyba że potrzebujesz czegoś większego.
A, no i oczywiście z męskim silnikiem a nie 4 cylindrowymi pierdami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eNse: cholera, to będzie trudny wybór :D Dużo grzebania w necie będzie o każdym modelu, a i sam już nie wiem czy ładniejsze coupe czy sedan :P
  • Odpowiedz
@antarhei: jak i W204 tak i cała seria E90 moim zdaniem tylko polift.
W204 - wnętrze w przedlifcie jest moim zdaniem obrzydliwe i śmierdzi Oplem Vectrą/Astrą.
E90/E91 - paskudny tył samochodu w przedlifcie i biedne multimedia
E92 w przedflicie jeszczcze ewentualnie mógłbym rozważać, ale ogólnie śmiało możesz 330d poliftowego w budzie E90 szukać w tych pieniądzach.
  • Odpowiedz