Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirki jak interpretować sny tak by je zrozumieć? Mam ostatnio dziwne sny i chciałabym zrozumieć ich przekaz. Np. Dostałam kopertę, co w śnie szła 2 lata i tam było wyznanie od kogoś z przeszłości z kim się pożegnałam x lat temu. To wyznanie było ułożone w taką jakby papierkową grę na karteczki. Taki mini rebus. Taki sen podobny miałam pół roku temu i 2 miesiące temu. W tych poprzednich było tak, że adresat bał się przyznać, że mnie kocha. Naprawdę dziwne to dla mnie, ponieważ z tego co ja wiem to nic takiego w rzeczywistości nie ma bo ja jestem obca dla osoby ze snu. Ja jestem sceptycznie nastawiona na tego typu rzeczy itd. Tylko raz rozumiem sen taki, dwa jeszcze ale kolejny? Dziwne to.
#rozowypasek #psychologia #sen #logikarozowychpaskow i może #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6155b6dfcf7145000a4b9f26
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
OP: Raczej jako obawę bym to dała. Nie pragnienie, ponieważ to się śni też przy rzeczach związanych z moim lękiem jak np. częste sny o tornadzie, gdzie już w śnie nazwałam to swoimi lękami i strachem. Wy zaraz wszystko sprowadzacie do jednego bolca lub inne pierdoły. Nie nie brakuje mi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua