Wpis z mikrobloga

Nie dam rady obejrzeć dzisiejszego odcinka, jak dla mnie sytuacja między Paulina i Andrzejem to już za duża dawka cringe'u
#loveisland
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lolek1011: ja tez odpuszczam juz, myslalem ze teraz beda dymy, wiecej gier, moze wreszcie randki a nie koc na trawie w willi. Zapowiadal sie najlepszy sezon, a tu dalej paulina show. Mogli w-----c singli, byloby lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mystery_26: dokladnie caly sezon kreci sie w okol ladnej ale pustej jak kukla Paulinki. Za to co wyrabia Andrzej to w ogole jest mi wstyd za niego, jak mozna nie miec elementarnego szacunku do siebie. Tylko niewyspana jestem przez ten gowniany program.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: poczatkowo bylo mi szkoda andrzeja, teraz juz nic a nic. Niech se nawet strzeli w leb po wyjsciu z willi. Dla mnie ta cala paulina jest brzydka jak noc i nie moge na nia patrzec wiec irytuje mnie podwojnie xD na milion % ma jakies chody w produkcji, w zadnym sezonie nie promowali tak jednej osoby jak w tym. A znajac zycie to madki kupia ta gowniana love story
  • Odpowiedz
@Lolek1011: i w-----a mnie to ze nie pokazali w ogole po parowaniu olki z dawidem, magdy z wiktorem i belgijki z erasmusem zeby ludzie zakumali jaka ona jest wyrachowana. Od 2 odcinkow tylko paulina z andrzejem i trojkat armando/arek/aleksandra.
  • Odpowiedz