Wpis z mikrobloga

@xspeditor: Masz wyłącznie urządzenie EVA? Z tym będzie cyrk jak #!$%@? coś czuje. Ja wziąłem od nich dodatkowo Toll4Europe do obsługi innych państw i na nim również można włączyć etoll. Ponoć ma pójść sprawniej i szybciej. Przedwczoraj zorientowałem się, ze EVA nie działa i puściłem rejestracje przez T4R. Ciekawe w ile się uwiną.
@JudzinStouner: mam tylko EVA, bo w czerwcu wziąłem na próbę ich telematyke i jest w porównaniu do Fleetboarda bardzo dobra. Odświeżanie co 1 minute, czytanie tacha i karty kierowcy, przekraczanie granic. T4E nie brałem bo Toll Collecta mam montowanego do każdego nowego auta, Austria leci z Tolla DE, Węgry mam kupione urządzenia a na Włochy telepasa.

Dobrze byłoby to jednak wymienić na jedno urządzenie T4E, ale niedobrze mi się robi jak
@xspeditor: ja nie wiem jak na tym Fleerboardzie można pracować ... Dostaliśmy testowe auto i potrzebowaliśmy tylko żeby widzieć gdzie jest... tyle trzeba się naklikać że mała bania. Jeśli chodzi o etola to mamy połączonego z Gboxem od inelo, i mamy od ręki aktywację.
@jasiu87: tak można pracować, że zdażało mi się nie logować na niego i po 3 tygodnie. Auta robią stałe punkty, kierowcy na telegramie zgłaszają zał / rozł więc tak się to kręciło ;)
Ale jak mam w sobotę siedzieć po 3h i czytać karty i tachografy to zdecydowałem się na Eurowag EVA
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja tam dzisiaj pojechałem na aplikacji dopóki nie dostanę urządzenia, ma być za 2 tygodnie podobno, nie jest taka zła ta aplikacja