Wpis z mikrobloga

Mirki, na allegro widuję wkłady do "Gillette Proshield" w znacznie niższej cenie niż w sklepie. Moje pytanie, to czy te ostrza są aby na pewno oryginalne? Sprzedawcy mówią, że pochodzą one z opakowań zbiorczych zawierających więcej sztuk ostrzy. Skoro tak, to gdzie te opakowania zbiorcze mogę kupić?
#golenie #higiena #zarost #broda #pytanie #allegro
  • 14
@ly000: kiedy zrozumiecie że znane marki się podrabia
taka kawa lawazza podrabiana jest na potęgę do tego stopnia że ludzie kupujący ją od wielu lat nie znają smaku oryginału :)
a nożyki są coraz gorsze bo wystarczają już na 3-4 golenia i nie da się dalej tego używać
@ly000: wszyscy wyglądają podobnie, czytając komentarze raczej bym obstawiał, że podróbki
dziwne nicki, dużo komentarzy o podróbkach, sprzedaż raczej niska, konta nowe
akurat na maszynkach się nie znam za bardzo, ale wiem, że jest ich podróbek od groma
@ly000: Kup sobie Wilkinsona Classic to za 100 porządnych wkładów będziesz płacił 40-50 zł
Chyba że pójdziesz na całość to po 130 zł są żyletki Made in Japan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ly000: Na allegro większość to podróby a kupujący nie zauważyliby różnicy w porównaniu z pumeksem. Są sprzedawcy bardziej zaufani jak tu
Dla mnie osobiście pieniądze jakich sobie życzą producenci za nożyki to masakra bo za cenę zestawu z linku mam 200szt. najlepszych japońskich żyletek (są tańsze) gdzie każda starcza na pięć goleń i jako bonus nie zaśmiecam planety zużytym wkładem z którym nie wiadomo co dalej zrobić. Najlepsze od Gillette to