Wpis z mikrobloga

##!$%@? #bieganie
Serio? Buty w decathlonie do biegania kosztują 50 zł i ludzie jeszcze je chętnie kupują i dobrze oceniają? Myślałem, że moje 350 zł na wyprzedażach w jesieni to takie optimum, bo są i buty po 700zł, a tu kurde ludzie dają 1/7 ceny i biegają xD. Ale może fakt faktem biegam 10-25 km na treningu co drugi dzień, więc pewnie nawet nie ma co testować takich butów, bo wybiegam w miesiąc tyle co inni w rok ;P
  • 98
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bartosz325: biegłem w butach z Decathlona za 70 zł, marka chyba Kanenji, zmieniałem co pół roku i jakiś krzywd mi nie zrobiły. Ale mało biegam, wiec może dlatego było ok.
  • Odpowiedz
@bartosz325: Na okazjonalne bieganie, albo na początek to luzik. Też od takich zaczynałem. Ale biegając 30-50km tygodniowo to stawy same się upomną o jakąś dobrą amortyzację xD

Ale Deca ma butów dobre w dobrej cenie. Trailowe XT7 są świetne akurat dla mnie, poziom takich Brooksow za 2x więcej w sumie.
  • Odpowiedz
@zastuj chłop tu obraża moje buty ktore nosiłem 4 lata z czego biegłem może 100m i po 4 latach się dziura im zrobiła no dwie dziurki to lepiej niż nb droższe
moje buciki kochane obrzydliwe szare
  • Odpowiedz
  • 0
@bartosz325 stary ja kupuje te z Decathlonu za 49 są to najlepsze laczki do biegania. Średnio buty zmieniam co 600 km czyli co 3 miesiące. Jakbym miał kupować buty po 300 stówki to bym na kapcie robił tylko.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kamilek98PL: to nie chodzi chyba o to czy sie przelewalo, czy nie. Skoro ktoś biega amatorsko, to nie będzie sobie kupował butow za 700zl. Jak ktoś uzywa telefonu do dzwonienia i pisania sms, to sobie kupi realme za 999zl a nie samsunga (lub co gorsze, ajfona) za 3500. Ja jezdze rowerem okazjonalnie, kupiłem sobie uzywke za 500zl a nie nowy za 3 kafle. Mój też jezdzi i daje rade na moje
  • Odpowiedz