Wpis z mikrobloga

##!$%@? #bieganie
Serio? Buty w decathlonie do biegania kosztują 50 zł i ludzie jeszcze je chętnie kupują i dobrze oceniają? Myślałem, że moje 350 zł na wyprzedażach w jesieni to takie optimum, bo są i buty po 700zł, a tu kurde ludzie dają 1/7 ceny i biegają xD. Ale może fakt faktem biegam 10-25 km na treningu co drugi dzień, więc pewnie nawet nie ma co testować takich butów, bo wybiegam w miesiąc tyle co inni w rok ;P
  • 98
  • Odpowiedz
@bacanahali: Kiedyś czytałem o jakimś australijskim pasterzu co przebiegał ponad 100 km w gumiakach, także nie ma co się bać, człowiek generalnie jest przystosowany do biegów dystansowych, wiadomo - lepsze buty mogą wpływać na bezpieczeństwo i mniejszą ilość kontuzji, ale też nie przesadzajmy, te buty za 50 zł i tak są pewnie lepsze niż topowe w których biegali 70 lat temu.
  • Odpowiedz
@bartosz325: pamiętam spoko model. Eikiden 50 takie białe za 50 zeta. Gdyby były dzisiaj dostępne nawet za 3 stówy to kupiłbym za 5 par i miał je do śmierci. Były genialne.
  • Odpowiedz
@bartosz325: ja zaczynałem bieganie od takich butów :P były idealne na początek i sprawdzenie czy bieganie jest dla mnie. Zaczynałem od dystansów 2km potem 4km i 5km. Niestety powyżej 5km już zaczynały boleć stopy i wtedy stwierdxiłem, że bieganie mi siedzi i kupiłem coś lepszego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@bartosz325 Serio? Ktoś skręca sam jakieś gówno deski żeby zrobić ławkę? Myślałem że moja ławka za 2137 zł jest #!$%@? i jakieś minimum a tutaj widzę ludzie sami skręcają za darmo bez piły nawet xD ale może fakt siedzę czasem na niej po 2-3 dni co godzinę więc pewnie nawet nie mam co skladac samemu bo wysiedze to w miesiąc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KleKotka: Ja jedne takie kupiłem i innych nie potrzebuje już od trzech lat :) Jeżeli weźmiesz pod uwagę jakość wykonania oraz czas życia to wychodzi sporo taniej od tańszych modeli.
  • Odpowiedz
@gosialke:

tylko wiedz, ze ci ludzie co biegali boso za jedzeniem zyli srednio 30 lat ;)


Zapewne umierali dlatego, że nie mieli najnowszych butów z adidasa za 500zł. xD

Drogie buty do biegania nie przedłużają życia, a chęć ich kupna pojawia się w wyniku korporacyjnego naganiania.
  • Odpowiedz