Wpis z mikrobloga

Organizujemy #rozdajo ale o tym za moment, bo to rozdajo jest spowodowane tym, że ludzie są zajebiści! Odzyskaliśmy w ostatnich dniach dużo wiary w ludzi i chcemy się odwdzięczyć!

Co takiego się wydarzyło?

Jak się pewnie domyślacie jak każdy sklep jesteśmy obecni na allegro, ostatnio zanotowaliśmy tam ogromny wzrost sprzedaży przy jednoczesnym wprowadzaniu nowej formy dostawy kolporterem (swoją drogą jest za darmo - polecamy korzystać póki promocja, nie tylko u nas ale na całym #allegro) no i trochę się pogubiliśmy ze 2-3 razy. Nasza wina, zwyczajnie zabrakło sił na odpowiednią koncentracje, bo naprawdę przybyło nam kilkadziesiąt zamówień dziennie, nie byliśmy na to gotowi. No ale do rzeczy.
Wynikły z tego dwie pomyłki, dwóch klientów dostało dodatkowe przesyłki z produktami za które nie zapłacili. Nigdzie tego nie zarejestrowaliśmy, mogli je po prostu zatrzymać. A co się zdarzyło? Obie te osoby do nas napisały, że otrzymały coś za darmo w wyniku błędu i chcą rozwiązać sprawę. Żeby było ciekawiej, jeden pan zamówił maść za 10zł a otrzymał produkty za 160zł gratis - mógł się połasić, ale tego nie zrobił. Drugiej pani omyłkowo wysłaliśmy anulowane zamówienie za które już wcześniej zwróciliśmy pieniądze, napisała przy okazji wykazując się zmysłem i zaproponowała czy damy mały rabacik, bo wiadomo prowizja od allegro odpadła to normalne, że można dać rabat (w sklepie na stronie też mamy niższe ceny, niż na allegro - nie jesteśmy #januszebiznesu :)). Zaproponowaliśmy 50% bo trzeba chwalić taką postawę, a to co zostanie wpłacimy na jakieś pieski :)

No, więc te dwie osoby zrobiły nam dzień, wiadomo niby każdy powinien się tak zachować, ale jeszcze niedawno nie było to normą. Bardzo przyjemnie się patrzy jak ludzie się zmieniają!
Więc co do tego #rozdajo - jutro o 16-17 losowanko i wygrany robi u nas zakupy za 100zł za darmo :)

#greenpharma #czujedobrzeczlowiek #allegro
Pobierz GreenPharma - Organizujemy #rozdajo ale o tym za moment, bo to rozdajo jest spowodowa...
źródło: comment_1632924537ZySXkVSez8cS5DVjfsLcdn.jpg
  • 6
@banan11: Mamy baselinkera, problem był w generowaniu etykiet przez Wysyłam z Allegro które obsługuje nową formę dostawy Allegro Punkty Kolporter. Mieliśmy jeszcze problemy z kurierem który się nie pojawiał, mimo że był zamówiony więc początki z tym kolporterem były kolorowe ;) Obecnie już śmiga wszystko pięknie, pełna integracja i automatyzacja jak w przypadku pozostałych form dostawy :) Ale bardzo dziękuję za wskazówkę, również polecamy każdemu korzystanie z tego typu programów bo
@GreenPharma: ja w tym roku dostałem 2x nadmiar - jakieś pierdoły niewarte zwrotu - kazali zatrzymać

Oraz w zamówieniu słoików takich fancy był nadmiar, ale za to inny się stłukł, więc się wyzerowało xD zgłoszone ofc, żeby wiedzieli co i jak

Wydaje mi się, że norma jak ktoś ma odrobinę rigczu

A ogólnie od czasów covida bardzo dużo zamawiam, poza spożywką to już tylko online, siła rzeczy więc robilem kilka reklamacji
@dzek: Teraz robić sobie wstyd za problemy ze zwrotem to chyba firmowe samobójstwo ;) Nie wypada, nie te czasy :) Trzeba to wliczyć w koszta, a w allegro mają i tak zwroty ludzie za darmo :) Gratuluję też postawy! :)
@GreenPharma: czy ja wiem? jedna z firm, która na szczęście nie robiła problemów wysłała razem z towarem formularz zwrotu, ale na osobnej kartce też jakichś ich własny regulamin zwrotów, zawierający klauzule sprzeczne z prawem. IMO to już jest trochę januszerstwo (może zniechęcać do prób zwrotu). Dobrze, że tego w praktyce nie stosowali

Niestety już nie pamiętam dokładnie co wpisywali, ale były ze 3 punkty, które mnie irytowały bezczelnością. Jedno to na