Wpis z mikrobloga

Cześć #bloksimsow - dzisiaj wnętrze i historyjka bo dawno nie było a się dopominaliście :D

Dzisiaj gościmy w mieszkaniu u Zdzisława, kierowcy MZK któremu pozostało 5 lat do emerytury, posiadacza gigantycznego bebecha piwnego i nie mniejszego wąsa dzięki którym ledwo mieści się w kabinie przydzielonego MAN-a oraz jego małożnki, Grażyny zatrudnionej od lat 80 w sklepie PSS Społem ''Tęcza'' kilka ulic dalej jako kasjerka na dziale mięsnym. Mieszkanie które jak wiadomo otrzymali za półdarmo w latach dobrobytu zwanego PRL zostało wykończone w stylu bezguścia starej baby i przytakującego jej faceta.

Pokój zdobi majestatyczna meblościanka o nazwie handlowej ''Dynastia'' i komplet wypocznkowy ''Ambasador''. Dywan został odkupiony od wędrującego przez miasto cygana a telewizor 28 calowy marki Thomson na otwarciu sklepu RTV Euro AGD w 1999 roku, pilot do dzisiaj zachował się w stanie perfekcyjnym poprzez zafoliowanie go przez przezornego Dzidka, naklejki niestety odpadły przy ostatnim przemeblowaniu.

Oprócz pary - byłego kierowcy MZK i jej małożnki zatrudnionej w PSS Społem mieszkanie zamieszkuje ich najmłodszy syn, Tomek który chodzi do technikum kolejowego. Jako najmłodszy spośród trójki rodzeństwa liczy na przejęcie lokalu po rodzicach i wyremontowanie go w stylu IKEA.

Mieszkanie na parterze ma bardzo łatwy dostęp do piwnicy w której Zdzisław urządził sobie niewielki warsztat, jednak odkąd kupił nowe auto nie ma czasu grzebać przy 30 letnich wiertarkach.
#simsy #staregry
Pobierz MarianoaItaliano - Cześć #bloksimsow - dzisiaj wnętrze i historyjka bo dawno nie było...
źródło: comment_1632922218GZvZjjYAx6qHw1bP5cVNla.jpg
  • 110
@MarianoaItaliano: Dziękuje za odpowiedź, własnie moją uwagę zwrócił bardzo polski styl umeblowania. Szaro, buro, smutno i ponuro. Typowe, klockowae polskie bloki. Nie wiedzialem ze to jest na silniku Simsów. Ale widze ustawienia kamer na które gra nie pozwalałą oraz masę nowych obiektów. Jak np. robisz te staropolskie fotele czy meblościanki?
@Bunch: To jest normalna grywalna gra Sims 2, ustawienia kamer to mod z thesimsreource, tab + różne lierki pozwalają robić zdjęcia z kątów, dodatkowe obiekty też z sieci, część to moje archiwum jeszcze z czasów płyt CD, pobierałem masowo różne dodatki na fanowskich stronkach - część z zagranicznych stronek poświeconym grze - kiedyś wrzucałem paczkę pod tagiem ;)