Wpis z mikrobloga

Tylko w chorej głowie prawaków bankier Macron mógłby zostać uznany za lewaka obok kapitalisty Sorosa czy neoliberała Tuska xD
Prawda jest bowiem taka, że wiele zjawisk krytykowanych przez współczesną prawicę jak napływ imigrantów, powstawanie monopoli, czy promowanie osób LGBT jest nie tylko w zgodzie z ich ukochanym kapitalizmem, ale mu służy, bo tania siła robotnicza i geje kupujący tęczowe produkty. Ewentualnie dla nich problemem jest fakt, że taki Tusk nie jest wystarczająco wolnorynkowy, bo nie chce sprywatyzować dosłownie wszystkiego, co się da. Na takich ludzi jest chyba tylko jedno skuteczne lekarstwo.
#antykapitalizm #polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazkucy
  • 20
@Al-3_x Nazywanie Tuska neoliberałem xDDDD.

W takim razie Zandberg to czystej krwi komunista.

I ty mówisz, że @amantadeusz nie rozumie pojęć, w dodatku nazywając go kucem xD.

Soros to jest lewak, to nie jest tak, że socjaldemokracja jest prawicowa, a jedyną prawdziwą lewicą są całkowite odpały pokroju anarchokomunizmu. Tusk to bezideowy centrysta, może z lekkim odchyłem na prawo.

Na takich ludzi jest chyba tylko jedno skuteczne lekarstwo.


No jakie? Czerwoni są znani
@Ekspert_od_niczego:

Soros to jest lewak, to nie jest tak, że socjaldemokracja jest prawicowa

Akurat współczesna socjaldemokracja mocno zwyrodniała i się zliberalizowała. Soros, jednak nie jest nawet socjaldemokratą. To chciwy kapitalista, którego idolem jest Popper, wielki krytyk Marksa.
Tusk ma jak najbardziej poglądy wolnorynkowe. To, że nie chce prywatyzować wszystkiego nie zmienia faktu, że to za jego czasu dobrze miały się umowy śmieciowe będące synonimem patologi kapitalizmu.

No jakie?

To inne ugrupowanie
@Al-3_x

Akurat współczesna socjaldemokracja mocno zwyrodniała i się zliberalizowała.


Raczej ucywilizowała ze swojej pierwotnie zwyrodniałej formy, ale niestety do liberalizmu to jej daleko. Nie zmienia to żadnego faktu, że to typowa lewica i trzeba być ostro szurniętym, żeby uważać, że jest inaczej.

To chciwy kapitalista,


Nie zmienia to faktu, że to lewak, bo ma poglądy typowo lewicowe. Kapitalizm nie wyklucza się z lewicą, a jedynie z socjalizmem.

Jeśli za jedyną prawdziwą lewicę
Nie zmienia to faktu, że to lewak, bo ma poglądy typowo lewicowe. Kapitalizm nie wyklucza się z lewicą, a jedynie z socjalizmem. Jeśli za jedyną prawdziwą lewicę uważasz socjalizm

xD
Uzgodnię najpierw jedną rzecz za nim na to odpowiem. Za prawice postrzegam przede wszystkim konserwatyzm, liberalizm nie utożsamiam z prawicą ani z lewicą, a bardziej jako coś pośrodku. I tak. Pomysł, że idee lewicowe miałyby koegzystować z kapitalizmem uważam za absurdalny i
@Al-3_x Miło by było, gdybyś odpowiadając na moje wpisy mnie wołał. Bo inaczej to wygląda, jakbyś nieoczekiwał odpowiedzi.

I tak. Pomysł, że idee lewicowe miałyby koegzystować z kapitalizmem uważam za absurdalny i stąd nie uznaje socjaldemokracje za lewicowców


Ale to kompletne oderwanie od rzeczywistości, zupełnie sprzeczne zarówno z ideami pierwotnej lewicy, jak i współczesną politologią.

Jesteś większym fanatykiem niż korwiniści nazywający Macrona lewakiem. Szkoda gadać.

z którym prawdziwy lewicowiec powinien walczyć.


Co