Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BJXSTR: dodatkowo między korpusami z samego tyłu jest taki czerwony prostokącik - to najprawdopodobniej odblask, przynajmniej u mnie gdzieś tam jest
  • Odpowiedz
@rzeznia22: da się składać pług zagonowy jak i obrotowy. Złożenie polega na ustawiniu ramy jaknajbardziej równolegle do osi ciągnika i normalnie służy do tego siłownik. Co woęcej w pługu obrotowym, przy obrocie pług się składa by zmniejszyć moment potrzebny do obrócenia ramy pługu.
  • Odpowiedz
To maszyna podwieszana, wiec nie ma wymogu by były oświetlenia jak w przyczepie.


@rzeznia22: To ciekawe co mówisz, bo np bagażniki rowerowe montowane na haku muszą mieć pełne oświetlenie z racji, że zamontowane na nim rowery zasłaniają światła pojazdu.
  • Odpowiedz
To ciekawe co mówisz, bo np bagażniki rowerowe montowane na haku muszą mieć pełne oświetlenie z racji, że zamontowane na nim rowery zasłaniają światła pojazdu.


@takijakislogin: Z ciągnikami rolniczymi jest nieco inaczej. Nie są przede wszystkim z reguły przeznaczone do użytku na drodze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lofi_Mrufka: ani trochę mnie to nie dziwi. Ostatnio jechałem późnym wieczorem mniejszymi drogami, to minąłem 3 ciągniki, które nie miały z tyłu żadnego światła, a z przodu takie, że lepsze mam w rowerze.
  • Odpowiedz
ystarczy 5 IQ żeby dojść do wniosku że jak jest ciemno to może tego c-------a nie być widać i wystarczyłoby kamiezlkę odblaskową powiesić i by się nic nie stało no ale rolnik to k---a rolnik, on widzi, on jest u siebie, połamałbym c---a (°°


@krabczy: Ty jesteś jakiś niedorozwinięty? Taki pług zależnie na którą stronę będzie odwrócony, to może zasłaniać
  • Odpowiedz
le on tu zawsze tak jezdzi, skreca w lewo za Mietczynskimi, potem jedzie przez las a potem znow na DK, ale to tylko 3km, to po co jakos oznaczac?


@taguje: Następna łajza, która sobie dopowiada, bo wiadomo, że tuman z osobówki nie winny, tylko prawidłowo oznakowany ciągnik xD
  • Odpowiedz
Gdyby tylko móc powiesić coś co odbija światło ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@krabczy: Wiesz do czego służy ta dyskoteka na kabinie? Ona jest właśnie zastępstwem tego odblasku i w tym przypadku koguty były wskazane, bo maszyna mocno wystaje do tyłu. Gdyby to było wymagane, to producenci fabrycznie montowaliby światła na takich pługach. Myślisz, że jakby był odblask przyklejony na korpusie z tyłu, to idiota z osobówki
  • Odpowiedz
W zwykłej jeździe jak tutaj, rolnik nie może go używac.


@rzeznia22: Jak policjant ma mózg, a nie jest tępym funkcjonariuszem, to nie będzie się o to czepiał. O ile koguty w ciapkach są żałosne, o tyle nowe ciągniki powyżej 100 KM, to już często spore maszyny. Jeśli jadę z pługiem, składanym agregatem, a czasami nawet z dwoma przyczepami, to zawsze włączam koguta, bo zwyczajnie jestem lepiej widoczny na wąskich drogach
  • Odpowiedz