Wpis z mikrobloga

No własnie wiem, zaznaczasz dany fragment i cytujesz słowo w słowo.


@rzeznia22:
i dokładnie tak zrobiłem, co też widać w mojej wypowiedzi

to, do czego pijesz nie jest twoją wypowiedzą, masz jakąś manię prześladowczą
  • Odpowiedz
@rzeznia22: jak mieszkasz na wsi to może wiesz czy przypadkiem taki wystający pług nie powinien mieć swojego oświetlenia jak przyczepa? w przeciwnym razie nie powinni go wozić podczepionego ale na oświetlonej przyczepie właśnie
  • Odpowiedz
@stassma: To maszyna podwieszana, wiec nie ma wymogu by były oświetlenia jak w przyczepie. Natomiast nie wiem jak z odblaskami na samym końcu pługu - według mnie powinno coś być założone chociazby ze zdrowego rozsądku, skoro ktoś jedzie tym po drodze publicznej. Nawet głupią kamizelkę na koniec czy światełko rowerowe za 5 zł rozwiązało by problem.

Z wożeniem go na przyczepie to trochę poszedłeś za daleko. Taki pług swoje wazy,
  • Odpowiedz
@krabczy: ale on tu zawsze tak jezdzi, skreca w lewo za Mietczynskimi, potem jedzie przez las a potem znow na DK, ale to tylko 3km, to po co jakos oznaczac?
  • Odpowiedz
o #!$%@? bez wyobraźni, bo mu się nie chciało złożyć pługa.


@bluehead: Jak się składa taki pług? Bo jak mieszkam 30 lat na wsi, tak nie widziałem, by była taka możliwość. Co nie zmienia faktu, że kierowca ciągnika to idiota.
  • Odpowiedz
W nocy wbrew pozorom można, taki pług zasłania wszystkie światła tylne na ciągniku, sam pług nie ma żadnego oświetlenia. Mimo wszystko, potrzeba jednak trochę talentu, żeby się w niego #!$%@?ć.

odblaskową powiesić


@krabczy:

@rzeznia22: jak kurde zasłania jak na dachu jest kogut, miga jak #!$%@?. No ale #!$%@? coś mi miga z przodu wiec sprawdzę co to, wrzucam piątke i gaz doo dechy.. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@iredbox: Nie powinien migać. Koguta możesz używać tylko jeśli wykonujesz prace na drodze (kosisz pobocze, pogłębiasz rowy itp). W zwykłej jeździe jak tutaj, rolnik nie może go używac.
  • Odpowiedz
Nie powinien migać. Koguta możesz używać tylko jeśli wykonujesz prace na drodze (kosisz pobocze, pogłębiasz rowy itp). W zwykłej jeździe jak tutaj, rolnik nie może go używac.


@rzeznia22: #!$%@? mnie to boli, jak jade po drodze to uzywam wlasnie po to żeby sebek z bmw wiedział że #!$%@? coś dużego po jezdni.
  • Odpowiedz
a nie jest tak że do transportu ciągnie się go z tylu wzdłuż a nie jak do pracy w polu?


@bluehead: Nie, pług zawsze jest wzdłużnie do traktora. Możesz go jedynie opuścić do pracy lub podnieść wyżej do transportu. Tyle. Oczywiście mówimy o pługach podwieszanych, takich jak na filmie.
  • Odpowiedz