Wpis z mikrobloga

No własnie wiem, zaznaczasz dany fragment i cytujesz słowo w słowo.


@rzeznia22:
i dokładnie tak zrobiłem, co też widać w mojej wypowiedzi

to, do czego pijesz nie jest twoją wypowiedzą, masz jakąś manię prześladowczą czy co?

słusznie- nie dyskutuj jak nie ogarniasz świata wokół siebie, pozdro e-specjalisto ( ͡º ͜ʖ͡º)
@rzeznia22: jak mieszkasz na wsi to może wiesz czy przypadkiem taki wystający pług nie powinien mieć swojego oświetlenia jak przyczepa? w przeciwnym razie nie powinni go wozić podczepionego ale na oświetlonej przyczepie właśnie
@stassma: To maszyna podwieszana, wiec nie ma wymogu by były oświetlenia jak w przyczepie. Natomiast nie wiem jak z odblaskami na samym końcu pługu - według mnie powinno coś być założone chociazby ze zdrowego rozsądku, skoro ktoś jedzie tym po drodze publicznej. Nawet głupią kamizelkę na koniec czy światełko rowerowe za 5 zł rozwiązało by problem.

Z wożeniem go na przyczepie to trochę poszedłeś za daleko. Taki pług swoje wazy, trzeba
W nocy wbrew pozorom można, taki pług zasłania wszystkie światła tylne na ciągniku, sam pług nie ma żadnego oświetlenia. Mimo wszystko, potrzeba jednak trochę talentu, żeby się w niego #!$%@?ć.

odblaskową powiesić


@krabczy:

@rzeznia22: jak kurde zasłania jak na dachu jest kogut, miga jak #!$%@?. No ale #!$%@? coś mi miga z przodu wiec sprawdzę co to, wrzucam piątke i gaz doo dechy.. ( ͡° ͜ʖ ͡°