Wpis z mikrobloga

Obecna sytuacja jaka jest no... jest #!$%@?, ale tak się zastanawiam po co oni bombardują tymi recenzjami xD
1. I tak to nic nie da
2. W tym momencie jesteśmy postrzegani jako najbardziej toksyczne community jeżeli chodzi o gry gacha więc ten tego....
Można powiedzieć że to nie jest już Genshin Impact, lecz Genshin Crypact ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#genshinimpact
  • 24
@NepNepu: ja nie bardzo rozumiem o co chodzi ;/ gram dokładnie 63dni wylosowalem 4 x5* postacie i 6x4* + fajne bronie tylu darmowych klejnotów do losowań chyba żadna gra nie daje i łatwości zdobywania postaci/przedmiotów
@Maister37: ja chyba przez większość czasu nie kierowałem się recenzjami gier (szczególnie z google play) a bardziej czy dana gra mi się podoba oglądając poradniki, uważam że takie zachowanie jest bardziej szczeniackie, oraz wylewanie #!$%@? na inne gry też nie pomaga, co im Honkai zrobił że go atakują?
ja chyba przez większość czasu nie kierowałem się recenzjami gier


@NepNepu: To ty. Oceny są bardzo ważne bo pokazują reakcję społeczności na zmiany w czasie. Jeśli widzisz że w ciągu ostatniego miesiąca nagle zaczęło wpływać masę negatywnych ocen to znaczy, że twórcy robią coś co nie podoba się społeczności. Do tego też dochodzi aspekt znajomych. Jeśli ktoś się mnie spyta czy polecam grę, to z miejsca powiem że nie warto -
@Maister37: no ok ale jak ktoś chce wiecej loswań to może sobie kupić primo ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest gra a wiec producent chce na niej zarobić/utrzymanie też kosztuje... czyli raczej taka januszeria "bo mnie nie dali za darmo"
no ok ale jak ktoś chce wiecej loswań to może sobie kupić primo ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest gra a wiec producent chce na niej zarobić/utrzymanie też kosztuje... czyli raczej taka januszeria "bo mnie nie dali za darmo"


@Nethiu: No, to tylko rocznica xD
@Dodwizo: ja nie mogę :D troche beka :d taki płacz dziecka :D że ktoś oczekiwał nie wiadomo czego a dostał cukierka hahahahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic luzzz a tam gram dalej to ma być for fun :) a nie moje życie :D
@Nethiu: I od tego są wieloryby. Gry rozdają dużo free stuffu, żeby przyciągać nowych graczy. Jak masz dużo graczy to wieloryby chętnie wydają dużo kasy, żeby się popisywać przed innymi graczami. Jeśli nie ma graczy to wieloryby nie czują potrzeby wydawania kasy, bo nie ma się nad kim flexować. Ergo - to jest strategia marketingowa. Już nie wspominając, że wcale nie dostajesz pełnoprawnej gry za darmo. Wszystko jest tak skonstruowane, żeby
@Nethiu: No i właśnie na tym polega zabawa, że w innych gierkach też wydaję, i zgadnij co. Tamte gierki od 5 lat dobrze mnie traktują. Jaki jest wynik? Genshin nie dostanie już ode mnie złamanego grosza, bo straciłem do nich zaufanie, a inne gierki przejmą ich fundusze, bo wiem, że dostanę to za co płacę. :)
@Nethiu: Gorąco polecam Arknights.
Jedna z najbardziej szczodrych gier na rynku. 6* postacie można zwyczajnie kupić ze sklepu za certyfikaty, więc nawet nie musisz się martwić, że jakieś postaci nigdy nie dostaniesz. Super ekstra ost, świetne arty, dorosła fabuła, skiny dla postaci i świeżutki gameplay tower defense.
No i za jakiś tydzień-dwa wchodzi rocznica to dużo nowych rzeczy wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Maister37 - @Nethiu: Gorąco polecam Arknights.
Jedna z najbardziej szczodrych gier n...

źródło: comment_1632852067EsEbAgLcKUs2edjyyyGuSB.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NepNepu: Szczerze to nie spodziewałem się aż takiej dramy xdd ja wiem że nagrody #!$%@? ma tragiczne szczególnie za wbijanie wysokiego AR ale no muszę przyznać że te 40 primo to soczysta mela w twarz dla wszystkich graczy. Już by dali jakiegoś ticketa że można wymienić go na dowolną 5* postać i np zmniejszyć cenę za wishe np o 50% na standardowym banerze czy nawet zwiększyć rating postaci na nich. Community