@niegwynebleid: Ja dziś kończę oglądać i motyw Plaży bardzo mnie irytował. To było zbyt irracjonalne aby podczas takiej apokalipsy ludzie bawili się tak jakby nigdy nic się nie stało. Jednak wciągnęło mnie przez te 3 pierwsze odcinki bo byłam ciekawa co główny bohater pocznie dalej będąc sam
źródło: comment_1632825850u74si3J1AoEwKnGQZr1xer.jpg
Pobierz