Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta czy tylko jak tak mam, ze #!$%@? co widzę bez okularów i nie rozpoznaję ludzi?
Oraz #oswiadczenie : proszę się na mnie nie złościć, mam dysfunkcje społeczne xd

Wracam sobie ze spaceru z psem i jakaś babka przenosi rzeczy z auta na podwórko (nie moja dzielnica). Przy jednym z jej kursów, gdy wystarczająco się zbliżyłam, przecinając mi drogę mówi „cześć”. Mnie zlagowało i zaczęłam się jej przyglądać i tasować w głowie twarze wszystkich ludzi których mogłam poznać na przestrzeni 27lat + tworzyć wizualizacje ewolucji dziecięcych buziek jak zawodowy kryminolog. Oczywiście się ogarnęłam, że chyba za długo to trwa i bez słowa poszłam dalej xD Teraz oczywiście będzie mi się to przypominać przed zaśnięciem do usranej śmierci. Kat.:Krindżitsu
#heheszki #fobiaspoleczna #gownowpis
  • 4
To tak jeszcze nawiązując, sąsiedzi mają mnie pewnie za chamice, bo mówię dzień dobry tylko jeśli stoją przy swoim płocie, wtedy mam pewność ze to nikt obcy. Chociaż latem też się popisałam, bo stał chłop jeden z drugim w samych gaciach przy płocie działki graniczącej z naszą i przyglądali się autu stojącemu na poboczu. I się glowilam co jacyś obcy ludzie robią prawie ze na golasa na tej ulicy, dopiero jak już