Wpis z mikrobloga

Premiera #nintendoswitch OLED już w przyszłym tygodniu.
Ktoś z was planuje przesiadkę z v1/v2 na OLED?
Gdybym miał kupować teraz Switcha to pewnie bym poczekał i brał OLEDa, ale czy dorzucać jeszcze kilka stów do tego, żeby zamienić na OLEDa?
Dorzucać do konsoli, która sprzętowo jest już mocno przestarzała. Za funkcjonalność, która była standardem w PS Vita ...10 lat temu?
Odnoszę wrażenie, że to co teraz dają użytkownikom jako OLED powinniśmy dostać 4 lata temu, a teraz sie zastanawiać nad zakupem mitycznej wersji PRO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy planujesz zakup Nintendo Switch OLED?

  • Nie mam Switcha i czekam na OLEDa. 13.5% (17)
  • Mam Switcha v1 i zamienię na OLEDa. 7.9% (10)
  • Mam Switcha v2 i zamienię na OLEDa. 3.2% (4)
  • Chyba ich pojebało, że dopłacę za OLEDa. 75.4% (95)

Oddanych głosów: 126

  • 9
@Tesseract: Szczerze to nie mam teraz zadnego Switcha, wiec mysle, ze mam najbardziej obiektywne spojrzenie.

Jesli ktos gra choc troche w trybie przenosnym, powinien isc w OLED-a. Im wiecej gra, tym mniej powinien sie zastanawiac. Jesli ktos gra na telewizorze tylko, to moze olac OLED-a.

Proste :D

Zastanawiam sie tylko, jak zachowa sie rynek konsol uzywanych, jesli OLED bedzie nieznacznie drozszy od v2, a oba pozostana w sprzedazy na rynku pierwotnym
@Tesseract: Pytasz na wykopie, czy ktoś kupi nową wersję konsoli. Przypominam, że tutaj 90% to złodzieje, piraci i biedacy, którzy kombinują z argentyńskimi czy tam z innymi fińskimi eshopami, aby kupić kilkuletnie gry za -90%.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Exxan: a Ci co kupują kody na Pyszne, kupią OLEDA, za to programista15k nadal odkłada na V1. Na wykopie fizyka i logika przestaje działać..
Jesli ktos gra choc troche w trybie przenosnym, powinien isc w OLED-a


@piotrveyner: No ja gram praktycznie 90% w handheldzie - do TV podłączam wyłacznie jak gram z dzieciakami, ale odnoszę wrażenie, że czułbym się mocno pukany w bambuko przez N dopłacając jeszcze do tej konsoli.
Szczerze powiedziawszy to prędzej rozważałbym zakup Switcha Lite w wersji OLED z większym bezramkowym ekranem jako dodatkowej konsoli.

Zastanawiam sie tylko, jak zachowa sie rynek
@Tesseract: Ekran wiekszy o cal to jest przepasc, roznica w cenie (przynajmniej nowego) niewielka. Ja bym na Twoim miejscu, z szacunku do siebie i swoich oczu, zadbal o jak najlepsza konsole do trybu przenosnego, czyli OLED i mial wywalone na dylematy moralne. Nintendo wiadomoka, ze chce zarobic. Robia fajne gry, placmy im :)