Wpis z mikrobloga

@szymciak:
Miejscówka w woj. zachodniopomorskim - jest
Buduje swój dom od podstaw - jest

A teraz braki w stosunku do mitomana:

Kubotę rozebrał na kawałki i ...odnowił i naprawił (jeszcze w Anglii), zamiast sprzedać rozbebeszoną
W mecalaku - naprawił skutecznie już kilka usterek pozakupowych
Bufonada - nie ma
Mitomania - nie ma
Nieuczciwość - nie ma
Ukrywanie swoich błędów - nie ma
Sprzedawanie swojego projektu - nie ma
Wietrzenie interesu we
@kwmd: Mi się zdaje, że oficjalna żona i oficjalna córka ;)

@szymciak: Jest jeszcze jedna wstydliwa sprawa: Szefu, bohater nasz i tego tagu, szalał ryczącym quadem - Szatanem! Człowiek z kanału #narobocie też jeździ czterokołowcem, niestety jest to ciągniczek ogrodowy JD, a właściwie kosiarka. Takie to ...niemitomańskie :)
@Jopek1974: Mówił raz czy dwa, że ma nadszarpnięty przez budowlankę kręgosłup, że powinien dużo pływać. Jak kręcił płyty OSB wewnątrz domku gościnnego, tak mu coś pierdyknęło w krzyżu, że potem przez kilka dni ledwo chodził. Pewnie dlatego stara się jak najwięcej zrobić maszynami. Moim zdaniem najsympatyczniejsza postać na polskim jutubie; nie obawiałbym się kupić od niego używanej minikoparki ;)
@berman: wiem że nie po to ma te koparki żeby sobie stały tylko żeby tym robić.Ale tak sie nimi bawi strasznie a to przeklada bloczki bo sobie żle kazał postawić a to przerzuca ziemie z kupki na kupke albo jezdzi po lasach.Jakoś tak sobie tym wszystkim utrudnia robote no i gdyby nie mierzył wszystkiego trzy razy to też by to szybciej szło.Jest ok. Ale brakuje mu doswiadczenia i słabo planuje kolejne
@Jopek1974: Masz sporo racji, niektóre rzeczy możnaby zrobić inaczej, prościej, ale ostatecznie każdy robi, jak mu pasuje. On jest u siebie, dysponuje swoim czasem i pieniędzmi. Na wcześniejszych filmach z robót w Anglii szedł jak dzik w kukurydzy, tu robi wolniej, może dlatego że uczy się polskich warunków, materiałów, technologii, a może po prostu celebruje każdą czynność, ciesząc się, że jest na swoim? :) Mi tam plusy ujemne nie przesłaniają plusów