Wpis z mikrobloga

Mirunie, pijcie ze mną kompot - jestem już oficjalnie FAA flight dispatcherem (dyspozytorem lotniczym)! ()

Ogólnie było ciężko na kursie - miałam bardzo wymagającego instruktora, zajęcia rozpoczynały się o godz. 8 rano, a wracałam z nich o 18 :/ Oczywiście po zajęciach trzeba było jeszcze zrobić zadania dom. (plany lotów) oraz przygotowywać się na testy - najtrudniejszy był ostateczny egzamin z całej wiedzy teoretycznej, którego oblanie skutkowało niedopuszczeniem do ostatecznego egzaminu i licencję. Sam egzamin praktyczny, choć długi, bo składający się z planu lotu oraz ponad 2h odpytywaniem, już nie był taki trudny, bo kto inny był moim egzaminatorem i nie był taki ostry, jak mój instruktor.

W Sheffield School of Aeronautics trzymają poziom i ukończenie tego kursu w tej szkole jest osiągnięciem - w trakcie mojego kursu jedna osoba zrezygnowała, a 3 inne odpadły przez niezaliczenie któregoś z testów i muszą powtarzać całość kursu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A Miami? Niestety mało zwiedziłam, ale udało mi się być na Miami Beach, zobaczyłam Vizcaya Museum (pięknie tam!) oraz Little Havane. Chciałam zobaczyć też Key West i wiele innych miejsc, ale zabrakło czasu (,)

Czy pojechałabym na wakacje do Miami? Chyba nie - drapacze chmur to nie moje klimaty, poza tym jeszcze nie zwiedziłam całej Europy, do której mi bliżej I taniej.

A w załączniku zdj z powrotnego lotu ;)

#samolociara #usa #szkolenia #lotnictwo #avgeeks
Ag90 - Mirunie, pijcie ze mną kompot - jestem już oficjalnie FAA flight dispatcherem ...

źródło: comment_1632645267R5q5frTOmBakOtr17msOo1.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Najwyzsze budynki w Miami maja po 700 feet, najwyzszy chyba okolo 800'


@cerbera przecież to są dalej drapacze chmur. 700 stóp to ponad 200 metrów, a przeczytaj poniższe (pierwszy wynik z google'a, definicja drapacza chmur):

A skyscraper is a tall continuously habitable building having multiple floors. Modern sources currently define skyscrapers as being at least 100 metres or 150 metres in height, though there is no universally accepted definition.


Nie
  • Odpowiedz