Wpis z mikrobloga

Macie swojego Joshue. A jakie tu było gadanie jaki to nie jest ultra wymiatacz, najlepszy z ciężkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Joshua wygrał z Povietkinem - stetryczałym dziadkiem na szczudłach, i Kliczką ze złamaną psychą po ośmieszeniu przez Furego. I to chyba wszystko na co go stać.
#boks
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrawdziwyM_89: No nie powiedział bym walka z Kliczką była jedną z najlepszych jakie widziałem. Moim zdaniem coś pękło po porażce z Ruizem. Co nie zmienia faktu że z Furym nie miał by szans.
  • Odpowiedz
@PrawdziwyM_89: Warto przypomniec żałosny rewanż z Ruizem, tak zachowawczo pasa nie odbierał chyba nikt. Ostatnie 2 lata to piekny bilans 4 walki, 2 porażki, 2 wygrane z ultra emerytem jakim byl Pulew i z nietrenujacym grubaskiem Ruizem xD
  • Odpowiedz
@PrawdziwyM_89: a z kim wygrał Fury? Z kliczko ze złamaną psycha z powodu problemów rodzinnych, cepiarzem Wildlerem i z kim jeszcze? A z kim Wildler? Dziadkiem Ortizem i saturdej sandej? Nie bronię AJ, ale zarzucanie mu że walczył z samymi leszczami to #!$%@? żart. White, Parker, Klitschko, Povietkin, Ruiz, Usyk. On w przeciwieństwie do Furego i Wildlera nie wybiera sobie kasztanów i walczy z każdym kogo mu dadzą. A Usyk
  • Odpowiedz
@Spytaj_twojego_odrzuta: Tu nie chodzi o to z kim tylko jak walczy. Robiliśta tu z niego terminatora bo guzik pokazał i żeby on tak nijako walczył w latach 90 to spoko, ale z takimi goścmi? Fury to geniusz i żadne #!$%@? tego nie zmieni. Wilder to beznadziejny cieć, ale kowadłem w ręce i AJ byłby zbyt obsrany na walkę z nim.
  • Odpowiedz
@nemonormik: @PrawdziwyM_89: a skąd macie informacje że AJ nie chciał z nimi walczyć? Bo pierwszy raz słyszę że Joshua sie ich obsrał. Z tego co mi wiadomo to Fury #!$%@?ł sprawę i przez niego nie doszło do walki, bo nie umie czytać umów które podpisuje. I to Fury uciekł przed rewanżem z Klitschko. Wildler to już w ogóle z tego co pamietam chcial podziału 50 na 50, a
  • Odpowiedz