Wpis z mikrobloga

@pitrek136: @McGravier: Fakt, muszę przyznać że jestem na tyle leniwy, że oglądam tylko online a tam chyba wszystkie serie są w wersji TV. Jednak prócz tytułów Shaftu nigdzie więcej nie spotkałem się z tak wyraźnymi brakami, albo w każdym razie nie rzucającymi się tak w oczy.
@pitrek136: Z tego obrazka wynika że jednak oglądam wersję BR, czyli ta kreska taka miała być. A w wersji poprawionej Monogatari znikneły wszystkie plansze braku sceny, czy tylko ograniczyli ich ilosc?
@Atraktor: @pitrek136: ponadto kompresja w wersjach online razi po oczach, zresztą to i tak jest zawsze max 720p. Ponadto zasyfiony ekran jakimiś logami, absolutny brak 5.1. Strony takie jak anime shinden są dla mnie tylko po to, by ew. sprawdzić, czy coś warto ściągnąć. I w pierwszej kolejności szukam wersji 1080p. Nie chcę marnować potencjału mojego monitorka LG 27" LED IPS :)
@pitrek136: @zapok: Ja tam i tak normalnie oglądam na 15" laptopie w słuchawkach więc fajerwerków nie potrzebuje. Chociaż raz odpaliłem Kara no Kyoukai z shindena na 46" telewizorze w 720p i wyglądało to całkiem nieźle.

Ale przyznaje że pomysł trzymania Steins;gate na dysku na czarną godzinę brzmi zachęcająco.