Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
lvl 29 169 zakola na pół łba ale już leci na 0 ogólnie odpad genetyczny, już przy narodzinach zdatny do utylizacji. Nie widzę na metr bez okularów i mam chyba każdy rodzaj alergii, jak by tego było mało to brakuje już połowy uzębienia i nie było to spowodowane niemyciem zębów a chorobą ale mniejsza.

Sytuacja z dzisiaj chłop wybrał się na wycieczkę rowerem żeby jakoś ten weekend zleciał i naszykował się mentalnie na januszex od poniedziałku. Nigdy nie miałem atencji od różowych wręcz przeciwnie. Dzisiaj jadąc i myśląc o boleściach tego świata zauważyłem że jedzie różowa 3/10 i patrzy się w moją stronę, ogólnie nie jestem wstydliwy pogodziłem się że bozia mnie takiego stworzyła i choć bym robił pod siebie to tego nie zmienię.

Gdy mnie mijała jak by zwolniła i wtedy wyksztusiłem z siebie cześć o dziwo odpowiedziała to samo i się zatrzymała, po 30 sekundach wymiany podstawowych informacji już po zejściu z roweru wyskakuje z tekstem: myślałam że jesteś wyższy i bez słowa odjeżdża. Chłop wsiadł na rower i jak nigdy nie miał potnych oczu tak dzisiaj coś się przełamało a stary chłop śmiechu warte. Nie ma sprawiedliwości niby sytuacja beznadziejna ale są gorsze gdzie ludzie są przywiązani do łóżka i nawet nie mają tej wolności ruchowej co inni i to są prawdziwe tragedie jest to w sumie ta jedna myśl która jeszcze jakoś trzyma mnie przy zdrowych zmysłach.

Dzisiejszy świat nie jest przystosowany dla normików a wszystko niżej od tego to odpad na którym żerują śmieszne kołcze które obiecują lepsze jutro.
Jak by wyzbyć się wszystkiego co materialne i socjalne to co nam zostaje? Właśnie nasze ciało i czystość umysłu i w ostateczności udoskonalanie tego jest tym celem na tej karuzeli #!$%@?. Taki mój dzisiejszy wysryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614f726f4f6e84000a2c07ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7
kknd: Alergii pozbedziesz się na zawsze jednym ze sposobow :

- plukanie zatoki nosowej metoda indyjska. Szczegóły w necie, robić bardzo bardzo ostrożnie, nic nie kombinować
- sok wersja from hell. Cebyla do sokowirówki, z niej bedzie sok Dajesz kilka kropel soku do szklanki chłodnej wody,
mieszasz delikatnie. Pijesz małymi łykami. Płakać będziesz jak bóbr, flegma z nosa będzie paskudna. Reakcja
nastąpi już w ciągu kilku minut do najpozniej 20 od
TenOdRoweru: @SpienionaJulka Masz trochę racji z tym ocenianiem ale hipokryzją bym tego nie nazwał bardziej twoje lewicowe wypociny... Oceniamy i jesteśmy oceniani na początku wyłącznie po wyglądzie, i tylko mózgi nieskalane myślą mogą twierdzić inaczej. Oceniłem ją 3/10 a sam jestem 0/10 nie wywyższam się po prostu takie są realia. Człowiek z choć trochę ogarniętą głową powiedział by że musi lecieć albo cokolwiek innego żeby zakończyć konwersacje a nie wypominać że