Wpis z mikrobloga

@RodowitySloik: Naklikała i to srogo - raczej poza korpo nie ma potrzeby tego ruszać. Hasła i bezpeiczeństwo->Prywatność->Zaufane certyfikaty->Własne, tam powinien być do usunięcia. Sprawdź też Agenty Zaufania - w 99% przypadków powinien to być tylko Smart Lock od Google, ew. apka sieci w której telefon jest wzięty na raty (ale nie wiem czy dalej takie zabezpieczenie stosują)
Może dostała esa z doplata do paczki lub że jest na kwarantannie 10 dni (taki ostatnio dostałem - nieźle kombinują) i klikla w link lepiej sprawdź dokladnie lub nawet pomysł o resecie dla bezpieczeństwa
@winstonyczerwonesetki: dzieki za pomoc Mirku, Nie znam sie na android, nie widze takiej chierarchi jak piszesz, dotarłem do czegoś takiego jak „zaufane dane uwierzytelniajace” w zakładce własne jest cos takiego jak Adguard. Babcia mowi ze ta ikona ad guard pojawiła sie ostatnio na pulpicie. Sprwdzalem w sklepie Google i jest tam Adguard ale inna instalka bo mozna ja pobrać i zainstalować ze sklepu pomimo tego ze na tel juz jest. Czy