Wpis z mikrobloga

Pany poinformowałem szefa że odchodzę, bardzo baardzo jest zły na mnie (myślał, że do końca życia za minimalną w gównoprojekcie będzie robione ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) , a zmieniam firmę i mam w nowej wypełnić taką tabelke i podać kontakt do osoby mogącej potwierdzić zatrudnienie - boje sie, że zadzwonią do szefito a on naopowiada jakiś głupot i źle się to skończy. macie pomysł jak to rozegrać, żeby nie strzelić sobie w stope?
#programista15k #programista3k #praca #it #pracawit #hr
  • 14
@Fraglesss: to była śmieciówka - mam taki załącznik tabelke do wypełnienia, nazwa firmy oraz "kontakt do osoby mogącej potwierdzić zatrudnienie". niby mógłbym do nich napisać, ale zaraz byłby smród czemu nie chce wypełnić :D
Przejdzie, nawet jakby kierownik naopowiadał jaki to zły i #!$%@? nie jesteś - babki z HRu wiedzą, że janusze zawsze tak "rekomendują" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Background check to formalność dla potwierdzenia, że nie nastulałeś w CV.


@winstonyczerwonesetki: no nie wiem czy się zgodzę. zresztą samo proszenie o referencje już samo w sobie jest januszerką i znakiem ostrzegawczym przed pracą tam

co do zasady jak już się
@throaway: raz miałem taką sytuację że chyba już po podpisaniu nawet oferty, przysłali mi nagle jakąś liste życzeń "referencje z ostatnich 5 lat", "certyfikat niekaralności" itp itd XD powiedziałem że chyba ich powaliło, nic z tej listy nie zamierzam wysyłać. i na tym temat się skończył, normalnie tam pracowałem ¯\_(ツ)_/¯ przykład anegdotyczny