Wpis z mikrobloga

@Ignacy_Loyola: Monitor. Znajdź jakiś stary, jak masz. Przytrzymaj do kolejnego roku, może i dwa lata, z kupnem stacjonarki.

Obecnie komputery podrożały jeszcze bardziej.
Np. ja kupiłem kartę graficzną RTX 2070 Super, w październiku 2019, za 2500 zł. W drugim miesiącu kiedy wyszła ta seria.
("Palit GameRock", jedne z lepszych ze średniej półki. Bo niska półka to np. MSI Ventus i MSI Armor)

Obecnie tej samej klasy grafika, RTX 3070, jego następca,
@Ignacy_Loyola: to zależy czego oczekujesz. Jak chcesz więcej niż FHD albo ponad 50-60fps w najbardziej wymagających grach na ultra to stacjonarka. Jak nowe gry mają działać po lekkiej optymalizacji ustawień (nawet i bez straty jakości wizualnie, da się tak zrobić zazwyczaj) w FHD to ten laptop jeszcze powinien dawać rade bez problemu, 1660ti laptopowa nie była jakoś dużo wolniejsza od desktopowej.

teraz zły okres na kupowanie pcta jest mocno, jak masz
@rukh: akurat na jego lapku obie te gry powinny działać bez problemu ; wiem, dlatego napisałem zależnie czego oczekuje. Tu jest 9300h (w sumie zdaje się to samo co jego HF tylko bez integry)+1660ti na lapku, to daje radę nieźle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@10129: Na plus procesora "..F" bez integry, że nie ma konfliktów w grach, której grafiki ma używać.
.. i są dostępne wszystkie opcje w ustawieniach nVidia, jak skalowanie całkowite itd.