Wpis z mikrobloga

@juzwos: mi sie zdarzało że jechałem sobie komunikacją miejską i dopadała mnie erekcja, wtedy staram sie przygarbić żeby troche fiuta się cofnęło ale i tak mam wrażenie że wszyscy widzą xD
  • Odpowiedz
@juzwos: A z drugiej strony feministki drą #!$%@?ę, że lubią chodzić bez stanika bo je gniecie a cameltoe to normalna rzecz i nie ma co się tego wstydzić w przestrzeni publicznej. A jak mi się benek gniecie to mam się męczyć? #!$%@? hipokrytki. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@josedra52: A ja tak siedzę, bo po prostu nie chce mi się napinać mięśni w nogach i tak sobie lecą na boki ale głupie pindy będą mówić że to eksponowanie krocza żeby się pochwalić xD
  • Odpowiedz
laskom jak cycki wyraźnie odstają od reszty ciała to nikt nie robi problemu, nie muszą nosić jednolitych niqabów jak Arabki, to dlaczego facetowi się #!$%@? nie może wyraźnie rysować w spodniach itd.? podwójne standardy wszędzie


@groceries: już dawno wspominałem, że jaja powinny być prezentowane tak samo jak piersi. Powinny być majtki i spodnie z ładną witrynką i jaja zaprezentowane gustownie na jajonoszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kobiety
  • Odpowiedz