Wpis z mikrobloga

Pograłem z 2-3 godziny i muszę przyznać, że ten remaster całkiem im się udał. Śmieszą mnie tylko komentarze ludzi, którzy nagle płaczą, że nie ma nowego contentu, a gdyby takowy dodali to byłby płacz, że niszczą "classic experience" xD
Grafika wygląda miodnie, nie ma porównania do oryginalnej wersji gry. Jak ktoś się jeszcze zastanawia to warto, szczególnie jak się wcześniej nie grało.
#diablo2 #blizzard #gry #diablo2resurrected
aircod - Pograłem z 2-3 godziny i muszę przyznać, że ten remaster całkiem im się udał...

źródło: comment_1632566290NupPvVrcWI5Z3P3tzMrePb.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Desolator podasz przykłady?

Bo w sumie po za edycjami HD które nic nie zmieniały to nie ma takich gier. Wiem że dawali BioShocka 1 i
2 ale nie widzę różnicy między oryginałem, a "remasterem".

Dobry remaster to kupa roboty, nie tylko odblokowanie opcji ustawienia wyższej rozdzielczości.
  • Odpowiedz
@aircod: Wczoraj wieczorkiem kupiłem i jest miodzio. A hejterzy d--a cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak ktoś bóldupi o 40 euraczy to można zawsze trochę taniej wyhaczyć na kodach - w Gamivo teraz promo jest i działa na prepaidy blizzarda. Mnie D2R wyniósł ok. 165zł ostatecznie. Różnica jest marginalna (ok. 25zł) ale zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W Polsce temat tej gry zdominował temat ceny, aniżeli jej jakości, która jest świetna ^^


@aircod: swietne D2 to bylo kiedys. Teraz jest gra dobra, ale jednoczesnie nieprzecietnie przestarzala. Balans klas lezy, mechanika nadal jest oparta na progach (fcr/fhr/fbr byly zalezne od FPSow), endgame to ciagle chodzenie na pindla/baala/mefa/hrabine + moze jeszcze uber trist i to na dobra sprawe wszystko... Shared stash, autopodnoszenie zlota i grafika to za malo zebym
  • Odpowiedz
@Desolator: @aleksander_z: @zdanewicz: @iAmTS: @aircod:

Ktoś mi wytłumaczy o co ten cenowy buldupix? Wystarczy poczekać kilka miesięcy i na pewno cena spadnie o połowę. Ale nie bo "hurr durr ja musze grać teraz, a za rok już nikt nie będzie w to grał więc to jakby gra już nie istniała" xD Przecież to remaster gry sprzed 20 lat, to naprawdę problem poczekać?
  • Odpowiedz
@aircod:

"za darmo" praktycznie nic teraz nie ma, ale jakiś rabat lub bonus powinien być


No, mogliby zrobic podstawowa cene 260 zł, ktora obniżyłoby posiadaczom starej wersji do 180 zł.
  • Odpowiedz
@Plp_: bo fanboye dostali sraczki oczywiście. Wiadomo, ze kazdy kupi diablo zawsze. Tak jak kazdy kupi dodatek do wowa czy remaster warcrafta który był k---a tragiczny.

Też mi argument xD
  • Odpowiedz
jak ktoś nie wie ile czasu zajmuje zrobienie takiego remastera to i ma takie myślenie (a jeszcze śmieszniejsze jest niewidzenie różnicy między oryginałem a tym remasterem xD). Jeszcze rozumiem, jakby ktoś nie wiedział co kupuje, ale Blizzard podaje jak na tacy zmiany względem oryginału.


@aircod: jak mnie śmieszy jak ludzie nie wiedzą, że jeśli fryzjer kupi nożyczki za 10k to warto dać 200zł za wizyte, przeciez on poniósł duże koszty
  • Odpowiedz
@aircod za darmo updaty daje Cdprojekt ale na nich się w Polsce pluje najbardziej więc Blizzard będzie graczy dojeżdżał jak bura sukę bo widzieli jak ludzie traktują takie firmy
  • Odpowiedz