Wpis z mikrobloga

KTO ŚMIEJE SIĘ Z PRZEGRYWÓW WYLEWAJĄCYCH #gorzkiezale NA MIRKO W KTÓRYCH STWIERDZAJĄ ŻE SĄ #!$%@? PRZEGRYWAMI I NIC W ŻYCIU NIE OSIĄGNĘLI W DODATKU SĄ W #tfwnogf ALBO EWENTUALNIE WE #friendzone A WŁAŚNIE OGLĄDA PIĘKNE, DUŻE PIENIĄDZE Z PIERWSZEJ WYPŁATY, ZARAZ JEDZIE DO GALERII POKUPOWAĆ FAJNE UBRANIA A O 19:30 ZABIERA DZIEWCZYNĘ DO KINA A POTEM NA KOLACJĘ DO RESTAURACJI?

1.JA

#piotszakstyle #bekazprzegrywow #krulzycia #wygralemzycie #bedoseksy
  • 34
  • Odpowiedz
@Theos: Swego czasu Michael Jordan był drugą najbardziej rozpoznawaną twarzą na świecie, a teraz zgadnij kto był na pierwszym miejscu?

  • Odpowiedz
@Theos: Pytasz się w jaki sposób wygrał życie. Skoro był głową Kościoła Katolickiego i do tego najbardziej rozpoznawanym człowiekiem na świecie, to Ci odpowiadam jak wygląda wygrane życie.
  • Odpowiedz
@Theos: No kurde, a dlaczego nie. O Tobie, o mnie będzie ktoś pamiętał jak umrzemy? To jest człowiek który się zapisał na kartach historii i to w dodatku bardzo pozytywnie. Dla mnie to jest wygranie życia.
  • Odpowiedz
@virus-t: jak nie będę żył, to NAJMNIEJ mnie będzie obchodziło, czy ktoś mnie będzie pamiętał.

WYGRAĆ ŻYCIE to je WYGRYWAĆ, CZUĆ, ŻE JE SIĘ WYGRYWA w trakcie jego trwania. Satysfakcja, spełnienie, szczęście.

Przecież durnie jest twierdzić, że zapamiętanie czyjegoś życia = wygranie go. Na tych kartach historii znajdziesz nazwiska mnóstwa nieszczęśników i tak dalej, niezależnie czy zapisywali się pozytywnie czy nie.
  • Odpowiedz