Wpis z mikrobloga

WSKAŹNIK 4600 zł / zatrzymanego
89 godzin od ostatniego zatrzymania

Nawiązując do waszego wczorajszego postu, a dokładniej wypowiedzi Wodza na temat niewystąpienia o opinię do Rzecznika Praw Dziecka, stwierdzam, że było to z mojej strony niedopatrzenie. Wodzu, nie przypuszczałem, że to kiedyś powiem, ale dziękuję za wytknięcie mi tego błędu. W związku z tym postaram się niezwłocznie go naprawić. Wystąpię do Rzecznika Praw Dziecka o opinię, w jaki sposób zapatruje się na to, że przez rozpowszechnienie wizerunku osoby zatrzymanej dzieci tych osób padają ofiarami hejtu ze strony rówieśników, sąsiadów itd. Jestem również ciekaw opinii RPD na temat wpływu na psychikę dziecka, jaki ma zadawanie różnych pytań podczas transmisji, jak np. czy Antoni z Luzina podglądał swoją siostrzenicę. Ciekaw jestem również jego zdania na temat faktu, że 8-latki oglądają materiały znajdujące się na waszym FP (20.06 15:25), a transmisje nie mają ograniczeń wiekowych, zarówno na waszym FP, jak i waszym kanale na YT. Ja rozumiem, że to wszystko jest w imię ochrony ich uśmiechów i mam nadzieję, że RPD też to zrozumie, no chyba, że też jest na usługach tajemnego lobby.

#ecpu #lowcypedofili #patostreamy #pedofilia