Wpis z mikrobloga

ojojojoj co to się stało, @Cash1337 się obraził na wykop bo mu mówił prawdę? XD

pamiętam jak szybciutko się zesrałeś jak napisałem o odcinku bezplanu na moście jak stałeś jak ta pda nie odzywając się słowem że aż raziło, a kobieta która tam stała wyraźnie zauroczona Bartkiem xD

i do którego ewidentnie się wje
łeś na siłę, a Bartek jest zbyt kulturalny żeby ci po prostu powiedzieć że się do tego nie nadajesz

nikt nie chce twoich filmow ogladac bo sa po prostu słabe, leniwy cwaniaczku

#vlogcasha #polskiyoutube #bezplanu
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@login-jest-zajety: Nie przesadzasz? Ostatnio sporo ludzi go oglada

@shelby0153: nie, pamiętam jak tu na wykopie płakał że jego filmów nikt nie ogląda i miał pretensje do całego świata o to

Ogląda bo uprosił tyłu ludzi już żeby się na ich kanale pojawić że siła rzeczy znajdą się osoby które obejrzą.

To takie wyblagane, zero naturszczyku. Kanał mu się po X latach rozkręcił.
@login-jest-zajety: No i? Może i płakał co z tego? Pamietam z 2-3 lata temu to rzeczywiście tak na sile do bezplanu się wcinał, ale teraz wyświetlenia mu skoczyły, na patronicie tak samo wiec w sumie o #!$%@? ci chodzi xD wypominasz typowi co gadał kiedyś tam? Po co?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@login-jest-zajety: No i? Może i płakał co z tego? Pamietam z 2-3 lata temu to rzeczywiście tak na sile do bezplanu się wcinał, ale teraz wyświetlenia mu skoczyły, na patronicie tak samo wiec w sumie o #!$%@? ci chodzi xD wypominasz typowi co gadał kiedyś tam? Po co?

@shelby0153: pamiętliwy jestem i nie lubię ludzi bez honoru, a niestety to włażenie na siłę bardzo mnie odrzuca - jak przyzwoitka wyglądał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@login-jest-zajety: Mocno przesadzasz. O ile na filmach Bez Planu byl irytujacy, o tyle moim zdaniem serię USA oglada sie bardzo przyjemnie. Stara sie wymyslac tematy mniej popularne (Alaska albo wczorajsze murzynskie getto).

Mnie tylko skreca jego nieogarniecie logistyczne czasami - no ale taki juz jest, mozna sie przyzwyczaic po ktoryms facepalmie.

@nalej_mi_zupy: zerknę, może się coś zmieniło. Ale już mam negatywne nastawienie i nie wiem czy się przekonam.
Chyba ktoś tu ma nieaktualne informacje. Seria ze stanów ma baaardzo przyzwoite wyświetlenia po grubych kilkaset tysięcy. Wczorajszy East New York już ponad 80k, chociaż mi osobiście to murzyńskie filozofowanie nie przypadło do gustu. Liczba patronów urosła mu do prawie 800 i zgania 20k miesięcznie czy się stoi czy się leży. W sunie fajnie :)
@login-jest-zajety: Na filmach bez planu w większości przypadku przewijał się gdzieś z tyłu i to tylko raz był na wyjeździe na ukrainę. Zresztą znajomość z Bartkiem zaczął sam Bartek, gdy pojawił się na czacie jednego z livestreamów. Cash na którymś streamie mówił że prosił Bartka aby starał się nie pokazywać go u siebie, bo ludzie narzekali że go promuje.

Zresztą jakby robił złe filmy to promowanie by mu nawet nie pomogło
nikt nie chce twoich filmow ogladac bo sa po prostu słabe


@login-jest-zajety: Trochę przesadzasz. Prędzej można powiedzieć, że jego filmy są przeciętne. Ot, jeden z setek, niczym niewyróżniających się, kanałów podróżniczych na polskim youtubie, ale mówienie, że robi słabe filmy, może być dla niego trochę krzywdzące ¯\_(ツ)_/¯