Wpis z mikrobloga

Kolejny VR humble bundle: https://www.humblebundle.com/games/fall-vr-emporium-bundle

Z gier wartych uwagi na pewno:
- Arizona Sunshine - bardzo fajna strzelanka zombie, dużo lżejsza i bardziej casualowa niż, powiedzmy, TWDSS, ale daje mnóstwo frajdy i warta jest polecenia. Fajny jest też tryb co-op ;)
- Until you fall - jak podoba się beat saber, synth rider albo pistol whip, to jest spora szansa że to też się spodoba. Tutaj zamiast strzelać czy bić w klocki, walczymy z bestiami rzekomo wykształcając swój własny styl (ale czy tak jest to nie mam pewności, bo jeszcze nie grałem)
- Wands - multi strzelanka, tylko że strzelamy różdżkami, jak w harrym potterze. Nie wiem, czy to "moja rzecz", bo nie byłem nigdy fanem multi, ale ostatnio dość głośno było o tym tytule, i ma bardzo dobre oceny i spore community.
- House Flipper - gierka w sam raz by uciec od obowiązków domowych, jak nie chce się sprzątać w realu, to czemu by nie posprzątać w vr? ( ͡° ͜ʖ ͡°) relatywnie najsłabsza (i najsłabiej oceniana chyba) z pakietu, ale - no właśnie, skoro i tak w pakiecie, to why not?

Pozostałe gry to też nie są jakieś śmieci, ale te wyżej imo zdecydowanie najciekawsze. Choć jestem pewien, że zwłaszcza Fisherman's tale również znajdzie wielu fanów.

Gry są na Steama, grać można przez oculus linka.

#oculus #vr
  • 3