Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, cześć, czołem.

Przed nami już 39. odcinek programu "Dwaj zgryźliwi tetrycy" i to już chyba ten moment, gdy powoli program traci sens i zaczyna retire'ować into coffin. Natomiast zanim wszyscy umrzemy, postaraliśmy się jeszcze:

- obrazić Albusa Dumbledore'a, jednego z największych zbrodniarzy w dziejach Londynu i okolic
- przyłożyć mój Polakometr do Matty'ego Casha,czy może raczej: Matiego Eciepecie
- błysnąć erudycją (Leszek odwołujący się do filozofii, klasyków literatury) oraz wiedzą o świecie (ja odwołując się do fajnego mema)
- zadumać nad losem Pogoni Szczecin
- pochwalić Piotra Rutkowskiego, który dopiero na czwartym roku studiów zdecydował się wyjść na miasto zabierając ze sobą nie sześć, ale sześćdziesiąt osiem złotych (to taka przenośnia na okno transferowe Lecha)

Jest jak zwykle dość średnio, choć daliśmy z siebie okrągłe 28%, a może i więcej, bo wróciła przygotowana zawczasu zagadka tygodnia. Wiem, że to męczące i wtórne, ale naprawdę dziękujemy za wszystkie opinie, komentarze, plusy, wyświetlenia i nieprzewinięte reklamy, zwłaszcza że na pewno będzie ich z każdym tygodniem coraz mniej. Przy okazji wielkie dzięki za odbiór Jacka Bąka, prawie się chyba otarliśmy o gorące, dla kogoś, kto pamięta jeszcze czasy wykopywania w gorące wpisów Dd to jest wielki zaszczyt. :)

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #weszlo #pilkanozna #ligaminus #ekstraklasa #reprezentacja #repeentacja

Link do Weszło: https://weszlo.com/2021/09/24/cash-w-polakometrze-pogon-gra-jak-leszcze-tetrycy-39/

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Dzień dobry, cześć, czołem.

Przed nami już 39. odcinek programu ...
  • 12
@Jakub_Olkiewicz: a i szacun za to, że wyrażasz swoje wątpliwości wobec Matiego Pieniążka, bo widzę nagle że prawie całe weszło nie ma nic przeciwko farbowanym lisom, a przecież wszyscy pamiętamy jak było z Cionkiem. Z całym szacunkiem dla Leszka, ale argument, że niech Mati przetrze szlaki jest słaby. Może niech szlaki przetrze jakiś 18-latek z polskimi korzeniami debiutujący w Premier League i deklarujący, że chce grać dla Polski, a nie 24-latek,
@arais_siara: A dziękuję, były!

@polskiexiaomiwspodnicy: XD

@polskiexiaomiwspodnicy: Dzięki. Myślę że być może część osób trochę od tamtego momentu dojrzała, Smyk przecież za Perquisa to był jeszcze pewnie nastoletnim korwinistą, a teraz już pełnoprawny dojrzały lewak z Opalenicy. Poza tym być może trochę robi różnicę fakt, że teraz jesteśmy bardziej różnorodni, częściej się podpisujemy etc. Pewnie w czasie Cionka też byli u nas ludzie, którzy mieli inne zdanie, no ale